لیزر مو زائد برای مردان

آیا لیزر مو زائد برای مردان مناسب است؟ + قیمت 1403

اشعه لیزر، به طور مستقیم بر روی فولیکول موی زائد تاثیر می‌گذارد؛ در نهایت منجر به از بین رفتن تمامی موهای زائد خواهد شد. این شیوه، برخلاف دیگر روش های منسوخ شده هیچ گونه آسیبی به پوست وارد نمی‌کند. اگر به دنبال حذف دائمی موهای زائد خود هستید؛ بهترین روش لیزر می‌باشد. انرژی اشعه های لیزر قوی، باعث توقف رشد موهای زائد خواهند شد.

لیزر مو زائد در آقایان، از نظر بهداشتی امری ضروری تلقی می‌شود. در این روش اشعه های لیزر به صورت تدریجی با گرم کردن پیاز مو، بستر نابودی ۱۰۰ درصدی موهای زائد را فراهم می‌کنند. یکی از پیش نیازهای اصلی داشتن ظاهری آراسته در آقایان، لیزر موهای زائد می‌باشد. این شیوه چرخه رشد موهای زائد در نواحی مختلف را متوقف می‌کند؛ بنابراین آن ها پس از اتمام جلسات پوستی به نرمی ابریشم خواهند داشت.

لیزر مو زائد برای مردان کاملا مناسب است؛ زیرا آقایان را از شر موهای زائد نواحی خلاص می‌کند. قطعا پوست صاف و عاری از هرگونه موی زائدی برای آقایان ورزشکار بسیار مفید و ضروری است.

در این مقاله موضوعات زیر بررسی می‌شود:

لیزر آقایان

فواید لیزر مو زائد مردان چیست؟

لیزر مو زائد برای مردان، یک روش بی خطر و بسیار سریع و پیشرفته است. پوست پس از بین رفتن موهای زائد، صاف و یکنواخت خواهد بود. بسیاری از آقایان به طور ژنتیکی از مشکل پرمویی رنج می‌برند. این معضل در برخی از آقایان منجر به کاهش اعتماد به نفس می‌شود.

پرمویی در آقایان می‌تواند چارچوب زندگی مشترک را نیز با مشکلات مختلفی مواجه کند. به همین منظور لیزر مو زائد در آقایان امری مهم و ضروری است؛ زیرا از فواید بسیار زیادی برخوردار می‌باشد. سایر روش های از بین بردن موهای زائد، کاملا مقطعی هستند و همچنین عوارض بسیار زیادی را برای پوست به ارمغان می‌آورند.

لیزر موهای زائد در آقایان، بیشتر جنبه زیبایی و بهداشتی دارد. همچنین ورزشکاران حرفه ای برای مسابقات جهانی در حوزه فیتنس و بدنسازی باید موهای زائد خود را اصلاح کنند. برخی از فواید لیزر موهای زائد برای آقایان شامل موارد ذیل هستند:

  • آقایان به کمک لیزر برای همیشه از شر موهای زائد خلاص می‌شوند. بهترین روش برای از بین بردن موهای زیرپوستی لیزر می‌باشد. اشعه های لیزر دارای طیف گسترده از امواج مختلف هستند. این امواج نازک ترین موی زائد را نیز از بین می‌برند.
  • به لحاظ بهداشتی لیزر موهای زائد امری ضروری است. موهای زائد محل رشد بسیاری از باکتری های پوستی و قارچ های خاص هستند‌. بدن پرمو در آقایان می‌تواند باعث خارش، التهاب و حتی بیماری های پوستی نادر شود‌.
  • به کمک لیزر موهای زائد می‌توان اعتماد به نفس بیشتری را به دست آورد. امواج لیزر عارضه رایج پوست مرغی را درمان می‌کند.
  • لیزر برخلاف سایر روش های اصلاح نظیر: ژیلت و اپیلاسیون کاملا بدون درد و التهاب می‌باشد.
  • به کمک لیزر می‌توان به صورت مادام العمر موهای زائد خود را از بین برد.
  • با لیزر موهای زائد روی گونه می‌توان ظاهر فرم ریش خود را بهتر کرد؛ زیرا بهترین روش دائمی برای آنکارد ریش لیزر است.

خداحافظی با موهای زائد برای همیشه با لیزر دوما!

برای کسب اطلاعات بیشتر و رزرو وقت، با شماره 02122053816 تماس بگیرید.

لیزر مردان

لیزر موهای زائد برای مردان ضرر دارد؟

یکی از دغدغه های اصلی کلاینت ها، آشنایی بیشتر با عوارض لیزر می‌باشد. لیزر مو زائد برای مردان، توسط اپراتورهای تخصصی انجام می‌شود. بر اساس تحقیقات گسترده ای که در دانشکده پزشکی آمریکا ADA انجام گرفته است؛ لیزر موهای زائد برای آقایان هیچ گونه ضرری ندارد. در صورت مراجعه به کلینیک های معتبر که دارای دستگاه های به روز و مدرن هستند؛ هیچ گونه خطری در انتظار کلاینت نخواهد بود. یک اپراتور لیزر فوق حرفه ای، از بروز هرگونه عارضه می‌تواند جلوگیری کند. برخلاف تمامی باورهای رایج در بین مراجعه کنندگان، اشعه های لیزر فقط بر روی فولیکول و پیاز مو تاثیر می‌گذارد؛ در نتیجه هیچ خطری سلامت جسمی آقایان را تهدید نخواهد کرد.

طول موج اشعه های لیزر، کاملا استاندارد است و به هیچ عنوان به بافت پوستی آسیب نمی‌رساند. اگر دستگاه لیزر به صورت اصولی و استاندارد تنظیم شود؛ هیچ خطری در انتظار کلاینت نخواهد بود. با رعایت پروتکل های مخصوص لیزر موهای زائد در آقایان می‌توان احتمال بروز هرگونه عوارضی را به صفر رساند. لیزر، به هیچ وجه برای آقایان ضرر ندارد؛ زیرا این امواج فقط قدرت نفوذ به فولیکول مو را دارند. یکی از بزرگ ترین شایعه های پیرامون عوارض لیزر، عقیم شدن آقایان می‌باشد. در صورتی که این باور، غیر علمی و نادرست است.

لیزر موهای زائد بدن مردان

لیزر موهای زائد بیکینی مردان

لیزر مو زائد برای مردان، باید توسط مجهزترین دستگاه ها انجام بگیرد. آقایان به کمک تکنولوژی لیزر می‌توانند موهای زائد ناحیه بیکینی خود را از بین ببرد. همچنین با انجام چند جلسه لیزر می‌توان موهای ناحیه تناسلی را از بین برد. موهای زائد بیکینی آقایان ضخامت بیشتری دارند؛ در نتیجه در تعداد جلسات کمتری می‌توان بهترین نتایج را دریافت کرد. به کمک لیزر بدون هیچ گونه اصلاح و شیوی می‌توان موهای زائد ناحیه تناسلی خود را نابود کرد. به علاوه آنکه می‌توان لطافت و نرمی پوست خود را دوباره به دست آورد.

اشعه های لیزر، به عمق و ریشه موهای زائد نفوذ می‌کنند؛ بنابراین در یک پروسه کوتاه مدت بهترین نتایج را می‌توان دریافت کرد. برای رهایی از موهای زائد ناحیه شرمگاهی، کیسه های بیضه و ناحیه مقعد می‌توان از این روش کمک گرفت. اپراتور بر اساس رنگدانه پوستی و میزان ضخامت موهای زائد، با طول موج مناسب لیزر را انجام می‌دهد. لیزر بیکینی در آقایان باعث نازایی نشده و همچنین هیچ گونه تاثیر منفی روی توان جنسی آقایان نمی‌گذارد. امواج لیزر فقط به عمق ۳ الی ۴ میلی متری پوست نفوذ می‌کنند؛ بنابراین هیچ عارضه ای در انتظار کلاینت نخواهد بود.

لیزر ناحیه بیکینی به هیچ عنوان درد ندارد؛ زیرا دستگاه های به روز و جدید دارای سیستم خنک کننده جداگانه ای هستند. کلینیک زیبایی دوما، مجهزترین مجموعه فعال در حوزه لیزر موهای زائد برای آقایان می‌باشد. بدون شک بهترین کلینیک لیزر برای آقایان، دوما است. این کلینیک با بهره گیری از بهترین و مجرب ترین اپراتورها، خدمات ارزنده ای را به کلاینت های خود ارائه می‌دهد‌. تجهیزات لیزری موجود در این کلینیک کاملا به روز و مدرن هستند.

لیزر موهای زائد مردان

لیزر موهای زائد ناحیه تناسلی در آقایان چگونه است؟

لیزر مو زائد برای مردان، باید تحت تدابیر بهداشتی انجام می‌گیرد. قبل از مراجعه به کلینیک زیبایی دوما، باید موهای زائد خود را شیو کرد. اپراتور بر اساس ضخامت مو و نوع پوست طول موج دستگاه را تعیین می‌کند. نکته:

برای اصلاح موهای ناحیه تناسلی جهت لیزر، باید از تیغ و ژیلت استفاده شود. اپیلاسیون و کرم موبر باعث آسیب به پیاز مو خواهند شد؛ در نتیجه از لیزر نتایج مطلوب دریافت نمی‌شود. در ادامه اپراتور به کمک نازل دستی دستگاه، ناحیه بیکینی را لیزر می‌کند. پس از اتمام لیزر، برای ترمیم پوست و جلوگیری از ایجاد هرگونه التهاب می‌توان از پماد زینک اکساید استفاده کرد. در جلسات اولیه لیزر، شاهد ریزش بیش از ۵۰ درصد از موهای زائد خواهید بود. پس از ۴ الی ۵ جلسه، نتایج نهایی را مشاهده خواهید کرد. ترس از آسیب به بیضه ها در اثر لیزر کاملا بی مورد می‌باشد؛ زیرا در این روش فقط موهای زائد نابود می‌شوند.

سوالات متداول

چه نوع لیزری برای لیزر موهای زائد برای مردان استفاده می‌شود؟

انواع مختلفی از لیزرها برای لیزر موهای زائد برای مردان استفاده می‌شود. نوع لیزر مورد استفاده به نوع پوست و رنگ موی شما بستگی دارد.

اکثر افراد پس از چند جلسه لیزر، کاهش موهای زائد را مشاهده می‌کنند. با این حال، برای رسیدن به نتایج کامل، معمولاً به 4 تا 6 جلسه درمان نیاز است.

 

  • از کمپرس سرد برای کاهش هرگونه قرمزی یا تورم استفاده کنید.
  • از کرم ضد آفتاب با SPF بالا استفاده کنید.
  • از خاراندن یا کندن ناحیه تحت درمان خودداری کنید.
  • در صورت مشاهده هرگونه عوارض جانبی جدی، فوراً با پزشک خود تماس بگیرید.

نتیجه‌گیری

بهترین کلینیک لیزر موهای زائد ناحیه تناسلی مردان در جردن، دوما می‌باشد. این کلینیک تخصصی در زمینه لیزر موهای زائد بهترین خدمات ممکن را ارائه می‌دهد.

شما در این کلینیک، در یک محیط بهداشتی، استرلیزه و کاملا امن می‌توانید از خدمات لیزر بهره مند شوید. تجهیزات لیزری موجود در کلینیک زیبایی دوما، کاملا مورد تایید وزارت بهداشت و درمان هستند. برای رهایی از شر موهای زائد، همین امروز وقت لیزر خود را در کلینیک زیبایی دوما رزرو کنید و برای اطلاع از  قیمت‌های پکیج لیزر مو های زائد با همکاران ما در ارتباط باشید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد شارژ لیزر و نکات مهم لیزر موهای زائد صورت روی لینک ها کلیک کنید!

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Scroll to Top
اسکرول به بالا
دریافت تخفیف و رزرو نوبت