بهترین مرکز فیشیال صورت در جردن

خدمات زیبایی توسط پزشک متخصص، بسیار طبیعی

فرقی نمی‌کند به دنبال زیبایی هر چه بیشتر پوست خود و جوانسازی آن باشید، و یا به  دنبال رفع مشکلاتی مانند خشکی پوست، رفع جوش و سایر مشکلات پوستی باشید. خدمات فیشیال کلینیک دوما به شما کمک می‌کند تا چهره ای زیباتر داشته باشید.

تنها تا پایان ماه وقت داری از تخفیف ۵۰۰ هزارتومانی  انواع خدمات فیشال صورت استفاده کنی!

فرم دریافت تخفیف فیشال و جوانسازی

مزایا فیشیال در کلینیک زیبایی دوما

facial7
 ✔ فیشال پوست خشک و چرب
 ✔ پاکسازی تخصصی پوست
 ✔ پلاژن تراپی
 ✔ کروبکسی تراپی
 فیشال عروس
 ✔ فیشیال آقایان
 ✔ هیدرودرمی

یکی از بهترین راهکارها جهت درمان معضلات پوستی در هر سنی قطعا فیشیال می باشد. پوست شما در طول روز در اثر عوامل مختلف محیطی دچار آلودگی می شود و این کثیفی ها در منافذ پوستی شما تجمع پیدا می کنند و در نهایت پوست صورت دچار آلودگی می شود.

پیش نیاز داشتن پوستی شفاف و بدون نقص قطعا فیشیال صورت است، به کمک این روش شما می‌توانید شادابی و زیبایی را به پوست خود هدیه دهید و هرگونه عارضه پوستی را درمان کنید.

پوست صورت شما به فیشیال در بازه های زمانی مشخص احتیاج دارد، در غیر این صورت میزان آلودگی های موجود در منافذ پوستی بیشتر خواهد شد.

به صراحت می‌توان ادعا کرد، معجزه شادابی و جوانسازی پوست در سال‌های گذشته فیشیال صورت می‌باشد، شما برای انجام فیشیال صورت باید بهترین کلینیک را انتخاب کنید، بهترین مرکز فیشیال صورت در جردن قطعا کلینیک زیبایی دوما می‌باشد، زیبایی چهره خود را به این مجموعه تخصصی بسپارید…

نمونه کارهای کلینیک دوما

فیشیال صورت

در واقع فیشیال صورت یک روش تکمیلی در جهت پاکسازی پوست می باشد، شما در کنار روتین خانگی برای حفظ سلامت پوست خود مستلزم انجام فیشیال صورت هستید، این روش به حفظ بافت طبیعی پوست کمک می کند.

فیشیال صورت برای انواع پوست صورت مناسب می باشد و شما به کمک این شیوه می توانید رویای جوانی پوست را در هر سنی به واقعیت تبدیل کنید، فیشیال صورت یکی از متدهای پزشکی است، که به صورت تدریجی باعث رفع مشکلات پوستی نیز می شود.

در این روش شما علاوه بر از بین بردن آلودگی های پوستی به زیبایی چهره خود نیز کمک می کنید، فصل جدیدی از زیبایی را به کمک فیشیال صورت می توانید به پوست خود هدیه دهید.

خدمات فیشیال و پاکسازی پوست کلینیک دوما

کربوکسی تراپی

 • درمان جوش و آکنه
 • جوان سازی و رفع تیرگی
 • کاهش چروک
 • رفع منافذ باز پوست
 • افزایش کشسانی و قوام پوست

فیشیال تخصصی

 • رفع جوش سرسیاه و سفید
 • رطوبت رسانی و رفع خشکی پوست
 • استفاده از متریال لهستانی
 • فیشیال تخصصی پوست چرب و خشک
 • لایه برداری و پاکسازی پوست
 • افزایش گردش خون در صورت

پلاژن تراپی

 • مشاهده نتایج در یک جلسه
 • رفع لک صورت
 • جوانسازی پوست
 • کلاژن سازی پوست
 • انجام 0 تا 100 کار با دستگاه‌های متنوع

مراحل فیشیال

مراحل فیشیال برای هر نوع پوستی متفاوت می باشد، پوست صورت به دسته بندی چرب، مختلط و خشک تقسیم می شود و مراحل فیشیال هر یک از این پوست ها متفاوت می باشد، اما برخی از مراحل اصلی فیشیال در تمامی پوست ها قابل اجرا هستند.

در هر یک از مراحل فیشیال علاوه بر احیای بافت پوستی خود شما تجربه ای متفاوت از حس آرامش درونی را خواهید داشت، برخی از مراحل یک فیشیال استاندارد و یونیک شامل موارد زیر هستند:

 1. ابتدا به کمک پاک کننده های مختلف پاکسازی صورت انجام می شود، برای پاکسازی صورت از تونرها، میسلار واترها و سرم های مخصوص کمک می گیرند.
 2. در مرحله بعدی لایه برداری انجام می شود، به کمک لایه برداری سلول های پوستی مرده حذف می شوند و پوست جهت فیشیال آماده خواهد شد.
 3. در گام بعدی به کمک دستگاه مخصوص روند تخلیه آلودگی های تجمع یافته در قسمت های مختلف آغاز می شود، اغلب آلودگی های پوستی در قسمت بینی و چانه تجمع پیدا می کنند.
 4. سپس به کمک ماسک های مخصوص صورت ماساژ داده می شود، تا ترکیبات موجود در ماسک ها جذب پوست صورت شما شوند.
 5. در نهایت آبرسانی پوست انجام شده و مراحل پایانی روتین اجرا می شود.

مزایا فیشیال در کلینیک زیبایی دوما

facial7
 ✔ پاکسازی عمقی پوست
 ✔ درخشندگی پوست
 ✔ درمان مشکلات پوستی مثل آکنه، خشکی
 رفع جوش‌های سرسیاه و سرسفید
 ✔ کاهش چین و چروک‌های خفیف پوست

فیشیال

فیشیال نوعی درمان تکمیلی و تخصصی برای پوست به شمار می آید، در این روش تمامی آن چیزی را که پوست شما احتیاج دارد، تامین می شود. به کمک فیشیال دیگر منافذ پوستی شما باز نخواهند بود و همچنین پوست شما پس از انجام آرایش های سنگین نیز کدر و چرب نخواهد نشد، فیشیال صورت به حذف لایه های مرده پوست کمک می کند.

درمان پوست شما به کمک فیشیال به صورت تدریجی است و در هر جلسه از فیشیال شما نتایج بسیار خوبی را کسب خواهید کرد. اگر احساس می کنید، که بر اثر آرایش مداوم صورت شما کدر و بی روح شده است، حتما فیشیال صورت را جهت پاکسازی پوست خود انتخاب کنید.

هزینه فیشیال

یکی از دغدغه های اصلی افراد هزینه فیشیال صورت می باشد، شما در حالت عادی برای خرید هر یک از ماسک ها، کرم های آبرسان، تونرها و حتی لوازم فیشیال باید هزینه بسیار زیادی را پرداخت کنید. در حالی که هزینه یک جلسه فیشیال بسیار معقول و اقتصادی است و شما با کمترین قیمت می توانید از ویژگی های این روش بهره مند شوید.

هزینه فیشیال در سال جدید نیز حتی با افزایش قیمت مواجه نشده است، شما با کمترین قیمت می توانید در بهترین مرکز زیبایی دوما در آفریقا نیازهای اصلی پوست خود را تامین کنید، در این روش شما هیچ گونه هزینه مازادی جهت زیبایی و لطافت پوست خود پرداخت نخواهید کرد. 

فیشیال اسکین کر

فیشیال به دو روش خانگی و همچنین تخصصی انجام می گیرد، فیشیال تخصصی توسط اسکین کرها انجام می شود، چنین افرادی تبحر بسیار بالایی در این زمینه دارند و با بررسی دقیق پوست شما بهترین روش را جهت اجرا انتخاب می کنند.

فیشیالی که توسط اسکین کرها انجام می شود، بهترین نتایج را برای شما به ارمغان خواهد آورد، همچنین تمامی درمان های پوست در این روش اجرا می شود و شما معجزه حقیقی را پس از چندین جلسه مشاهده خواهید کرد، فیشیال اسکین کر بر اساس آخرین متدهای جدید اجرا می شود و شما با انتخاب یک مجموعه معتبر قطعا گامی مثبت در جهت زیبایی پوست خود می توانید بردارید.

کلینیک دوما فیشیال صورت را به شیوه ای نوین و اصولی انجام می دهد.

فیشیال برای جوش

یکی از صحنه های آزار دهنده ای که زندگی هر فردی را می تواند تحت الشعاع خود قرار دهد و همچنین باعث کاهش اعتماد فرد می شود، جوش صورت می باشد. جوش صورت بر اثر عوامل ژنتیکی، سنی و همچنین شرایط محیطی به وجود می آید. فیشیال میزان چربی و آلودگی های مازاد در لایه های پوستی را تخلیه می کند.

در نتیجه احتمال جوش زدن پوست برای بار دوم کاهش پیدا کرده و حتی به کمک فیشیال شما دیگر با معضلی به نام جای جوش مواجه نخواهید شد، تنها راهکار قطعی درمان جوش صورت فیشیال می باشد.

رزرو وقت فیشیال صورت

برای مشاوره و رزرو نوبت در بهترین مرکز فیشیال در نلسون ماندلا تماس بگیرید.

فیشیال پوست

فیشیال در تمامی نواحی پوست صورت و حتی بدن می تواند انجام شود، در فیشیال درمان و پاکسازی پوست به صورت پله ای است، همچنین پس از هر جلسه فیشیال پوست محصولات تکمیلی نیز به کلاینت معرفی می شود، که پس از هر جلسه در روتین روزانه خود آن ها را اجرا کند.

تحت چنین شرایطی نتایج قطعی زودتر از موعد آشکار خواهند شد، فیشیال پوست شامل مراحل مختلفی نظیر: لایه برداری عمیق، آبرسانی در تمامی لایه های پوستی و همچنین پاکسازی منافذ است، به صراحت می توان ادعا کرد، که به کمک این روش از بروز هرگونه عارضه پوستی حاد می توان جلوگیری کرد.

فیشیال تخصصی

متدهای اجرایی در هر یک از روش های فیشیال متفاوت می باشد و افرادی که تجربه بیشتری در این زمینه دارند، همیشه دانش خود را در این زمینه آپدیت می کنند. اسکین کرهایی که به صورت تخصصی فیشیال را انجام می دهند، با آگاهی کامل روش های مختلف را روی پوست اجرا می کنند.

در فیشیال تخصصی شما نتایج بسیار مطلوبی را می توانید دریافت کنید. در حالی که در حالت عادی دریافت چنین نتایجی عملا غیر ممکن است، به کمک فیشیال تخصصی زیبایی مطلق فقط در انتظار شما خواهد بود.

فیشیال تخصصی صورت

فیشیال تخصصی صورت بر اساس روش های جدید انجام می شود، شیوه کار در این روش متفاوت می باشد، برخلاف باورها فیشیال صورت هیچ گونه عوارض جانبی خاصی را به همراه ندارد و بر روی حساس ترین پوست ها نیز با رعایت ملاحظات مربوط قابل اجرا می باشد.

در فیشیال تخصصی صورت از تجهیزات حرفه ای استفاده می شود و همچنین تغذیه پوست شما به نحو احسن انجام می گیرد. به کمک فیشیال تخصصی صورت شما می توانید برای همیشه با خستگی و آلودگی های پوستی خداحافظی کنید.

Previous slide
Next slide

جدیدترین دستگاه فیشال

اسکین کرهای حرفه ای از دستگاه های تخصصی و جدید در این زمینه کمک می‌ گیرند، تا نیازهای پوستی را به درستی برطرف کنند. جدیدترین دستگاه فیشیال دستگاه فیشیال ۱۱ کاره بلو رز است، یکی از غول های بزرگ درمان پوستی در حوزه فیشیال شناخته می شود.

این دستگاه فقط در کلینیک های معتبر تهران موجود می باشد و تعداد مراکزی که دارای این دستگاه هستند، بسیار محدود است. کلینیک تخصصی و شناخته شده دوما در موقعیت مکانی جردن قرار دارد، این کلینیک برای فیشیال شما کلاینت های عزیز از بروزترین و پیشرفته ترین دستگاه ها در این زمینه کمک می گیرد.

فیشال و پاکسازی صورت

هدف از فیشیال پاکسازی پوست، رفع مشکلات پوستی و جوانسازی آن می باشد، در فیشیال روش های مختلفی وجود دارد، که هر یک تا حدودی باعث بهبودی شرایط پوستی شما می شوند. پاکسازی پوست و فیشیال باعث تحریک کلاژن سازی پوست شده و حتی شما در سایه این روش می توانید خاصیت الاستیک پوست خود را حفظ کنید.

پاکسازی پوست باعث اکسیژن رسانی عمیق می شود و همچنین فیشیال روشی غیر تهاجمی، بدون درد و پر از آرامش برای درمان معضلات پوستی شناخته می شود. بهترین مرکز فیشیال صورت در جردن کلینیک دوما است، که با کمترین قیمت بهترین خدمات پوستی را برای کلاینت های خود انجام می دهد. 

A facial is a family of skin care treatments for the face, including steam, exfoliation (physical and chemical), extraction, creams, lotions, facial masks, peels, and massage. They are normally performed in beauty salons, but are also a common spa treatment. They are used for general skin health as well as for specific skin conditions. Types of facials include European facial,[1] LED light therapy facials, hydrafacials and mini-facials.


فیشیال مجموعه‌ای از روش‌های مراقبت از پوست صورت است که شامل بخار، لایه برداری (فیزیکی و شیمیایی)، پاکسازی، کرم‌ها، لوسیون‌ها، ماسک‌های صورت، لایه برداری‌های تخصصی و ماساژ می‌شود. فیشیال معمولا در سالن‌های زیبایی انجام می‌شود، اما به عنوان یک درمان رایج در اسپا نیز شناخته می‌شود. این روش‌ها برای سلامت کلی پوست و همچنین برای درمان مشکلات خاص پوستی به کار می‌روند. انواع فیشیال شامل فیشیال اروپایی، فیشیال نور درمانی LED، هیدرافیشیال و فیشیال کوتاه (مینی فیشیال) می‌شود.

کربوکسی تراپی در فیشال

کربوکسی تراپی یکی از بهترین و جدیدترین روش های جوانسازی پوست می‌باشد. در طی این روش با استفاده از ژل مخصوص کربوکسی تراپی که حاوی گاز CO2 است استفاده می‌شود. برای این کار در قدم اول انجام فیشال این ژل بر روی صورت قرار گرفته و سپس با ماساژ و یا دستگاه مخصوص به داخل پوست نفوذ می‌کند. این کار باعث می‌شود تا دی اکسید کربی موجود در ژل، جذب جریان خون شده و با تحریک سلول های پوست باعث جوانسازی آن‌ها، بستن و کاهش منافذ صورت و روشن شدن آن می‌شود.

از جمله مهم ترین کاربرد های کربوکسی تراپی می‌توان به مواردی مانند : 

 • کاهش چین و چروک صورت
 • از بین بردن جای جوش و زخم
 • رفع مشکل کم آبی و دهیدراته شدن پوست

پلاژن تراپی در فیشیال

پلاژن تراپی یک روش غیر تهاجمی، جدید و مناسب برای جوانسازی و رفع چین و چروک صورت می‌باشد.در این روش دستگاه پلاژن با استفاده از امواج رادیویی و تحریکات الکترونیکی باعث تحریک پوست و افزایش کلاژن سازی در آن شده و با رساندن اکسیژن به لایه های عمیق پوست باعث آبرسانی عمیق به پوست می شود.

از جمله مزایای پلاژن تراپی می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • جوانسازی پوست
 • روشن شدن پوست
 • آبرسانی پوست
 • کاهش منافذ باز پوست
 • سفت شدن پوست

نظرات مراجعین

پوست من پر از جوش‌های پلی کیستیک بود، با چند جلسه انجام فیشیال در کلینیک دوما تا حد زیادی از بین رفت.
الناز کریمی
من در کلینیک دوما فیشیال پوست انجام دادم و بسیار راضی ام پوستم دهیدراته بود و آبرسانی انجام دادند برای من و پوستم خیلی شاداب تر شد.
نازنین حیدری
من فیشیال و تزریق فیلر بینی در کلینیک زیبایی دوما انجام دادم و خیلی خوشحالم که با این کلینیک آشنا شدم.
سارا مقدم
من روی بینیم پر از جوش های سرسیاه داشتم با یک جلسه تخلیه شد و پوستم شفاف شد.
شبنم فروغی
سوالات متداول

تعداد جلسات فیشال بستگی به نوع و نیاز پوست شما دارد و می‌تواند هر چند ماه یک بار انجام شود، اما اگر پوست مستعد آکنه دارید بهتر است در ابتدا هر ماه انجام شود.

حداقل از یک روز قبل فیشیال لایه‌بردار استفاده نکنید تا پوست حساس نشود.

فیشیال پوست تقریبا در طول 40 تا 60 دقیقه انجام می‌شود و شامل پاکسازی، لایه‌برداری، استخراج، ماسک و ماساژ است.

بهتر است تا دو روز بعد از فیشیال از هیچ گونه مواد آرایشی روی پوست استفاده نکنید.

حداقل تا 24 ساعت از انجام ورزش و فعالیت های بدنی که باعث ایجاد تعریق بر روی پوست می شود، خودداری کنید.

Scroll to Top
اسکرول به بالا
مشاوره رایگان و دریافت تخفیف