بهترین مرکز تزریق بوتاکس در جردن

زیبایی و درمانی توسط پزشک متخصص، بسیار طبیعی

امروزه تزریق بوتاکس صورت و پیشانی یکی از پرطرفدارترین و رایج ترین روش های جوان سازی پوست و از بین بردن چین و چروک صورت می باشد. کلینیک زیبایی دوما در تهران با بهره گیری از تیمی مجرب و متخصص توانسته است با استفاده از بهترین برند بوتاکس های خارجی و ایرانی رضایت مراجعین محترم را جلب کند.

در حال حاضر تزریق بوتاکس به یکی از با اهمیت ترین روش های زیبایی تبدیل شده است. برای محو آثار پیری روی پوست بوتاکس موثرترین روش است و می توان این روش را در قسمت های مختلف صورت خود اجرایی کرد و تاثیر آن را به وضوح مشاهده نمایید.

بوتاکس پیشانی

بوتاکس دور چشم

بوتاکس زیربغل

بوتاکس‌ درمان‌ میگرن

بوتاکس کف دست

رزرو وقت تزریق بوتاکس

برای مشاوره و رزرو نوبت بوتاکس در کلینیک دوما در جشنواره تخفیف تماس بگیرید.

تزریق بوتاکس زیبایی و درمانی

با افزایش سن به تدریج پوست شما حالت کشسانی و جوانی خود را از دست داده و چین و چروک در قسمت های مختلف آن نمایان می شود. بوتاکس پیشانی از طریق روش های مختلفی مانند تزریق ژل و مواد و ماسک های طبیعی قابل انجام است. با انجام بوتاکس پیشانی خیلی راحت از شر چروک های پوستی خلاص می شویم و ردی از آن ها بر جای باقی نخواهد ماند.

بوتاکس صورت

پوست صورت از حساس ترین قسمت ها است که در صورت عدم مراقبت صحیح از آن شادابی و نشاط خود را از دست می دهد و چین و چروک هایی بر سطح آن نمایان می شود. قسمت هایی از پوست مثل پیشانی، اطراف چشم و همین طور اطراف دهان از مهمترین قسمت هایی هستند که همیشه در معرض چروک شدن هستند.

در حال حاضر بوتاکس صورت خیلی طرفدار پیدا کرده است چرا که این روش باعث زیبایی و نشاط و صافی پوست می گردد. بوتاکس به روش طبیعی و غیرطبیعی امکان پذیر است. روش های طبیعی که برای انجام بوتاکس در پی می گیریم نیاز به مدت زمان بیشتری دارد تا تاثیر خود را نشان دهند این در حالی است که با تزریق ژل تمامی چروک های سطحی و عمیق پوست طی مدت زمان کوتاه تری از بین می روند.

پیری پوست و نمایان شدن چین و چروک در اثر عوامل مختلفی مثل افزایش سن، آلودگی هوا و مواد غذایی و … می باشد. در حال حاضر روش های مختلف بوتاکس سبب شده بسیاری از افراد پوست صاف و جوانی داشته باشند.

بوتاکس خط اخم پیشانی
بوتاکس دور چشم
بوتاکس زیربغل
بوتاکس کف دست
بوتاکس درمان میگرن
Previous slide
Next slide

مزایا تزریق بوتاکس در کلینیک زیبایی دوما

duma-banner
 ✔ استفاده از بوتاکس های دارای مجوز و تایید وزارت بهداشت
 ✔ دارای مجرب ترین تیم پزشکان فوق تخصص
 ✔ تزریق انواع بوتاکس درمانی
 ✔ بسیار طبیعی
 تمایز در کیفیت

بوتاکس پیشانی

پیشانی بسیاری از افراد دارای چین های زیادی است که به هنگام تعجب و خنده و اخم خیلی بیشتر آشکار می شوند. با گذشت زمان و بالا رفتن سن از میزان تولید کلاژن  سازی پوست کاسته می شود و رفته رفته پوست فرد به طور خود به خود حالت کشسانی خود را از دست می دهد.

البته خشکی پوست و عوامل دیگر نیز باعث چروک شدن پوست می شوند. خوشبختانه از طریق بوتاکس می توان خیلی راحت پوست خود را جوان و طبیعی نشان داد. لازم به ذکر است که انجام عمل بوتاکس باید به طور حتمی از سوی مراکز درمانی معتبر و دارای مجوز انجام بگیرد و پیشنهاد می کنیم هرگز مراکز نامعتبر را برای انجام این عمل زیبایی انتخاب نکنید.

تزریق ژل بوتاکس بیشتر از روش های دیگر مورد استقبال قرار گرفته است چرا که این روش به طور کامل چروک های پوستی را محو می کند. البته این روش از بوتاکس نیاز به ترمیم مجدد دارد و بعد از گذشت مدت زمان مشخصی باید نسبت به تزریق ژل مجدد اقدام شود. 

رزرو وقت تزریق بوتاکس

مراقبت بعد از بوتاکس

لازم است بعد از انجام بوتاکس حتما مراقبت های لازم را در دستور کار قرار دهید تا مشکلی پیش نیاید. بعد از بوتاکس به هیچ عنوان به پوست خود فشار وارد نکنید زیرا این کار باعث می شود مواد تزریق شده به زیر پوست جابجا شود.

حداقل تا چند روز بعد از بوتاکس عملی مانند اصلاح صورت انجام ندهید چرا که اصلاح باعث فشار آوردن به پوست می گردد. از کمپرس آب سرد استفاده کنید و این کار را دقیقا در محلی که ژل تزریق شده انجام دهید. تا چندین ساعت بعد از بوتاکس از خوابیدن خودداری نمایید و به حالت نشسته استراحت کنید.

تا 48 ساعت بعد از عمل بوتاکس حمام نکنید و بعد از این مدت هم بهتر است از آب ولرم برای استحمام استفاده کنید. برای تمیزی پوست صورت از پنبه مرطوب و یا اسفنج استفاده کنید البته بهتر است تا 24 ساعت بعد از تزریق ژل پوست خود را شستشو ندهید. از انجام ورزش های سنگین خودداری کنید.

نمونه کارها کلینیک دوما

سوالات متداول
 • باید یک هفته قبل از تزریق، استفاده از داروهای خاص را قطع کنید.
 • عدم مصرف داروهای ضد التهابی و رقیق کننده خون و…
 • عدم مصرف نوشیدنی های الکلی
 • عدم مصرف دخانیات 
 • پرهیز از اپیلاسیون
 • خوردن وعده غذایی کامل قبل از بوتاکس
 • برنزه نکردن ناحیه تزریق 
 •  قبل از تزریق بوتاکس آرایشی نداشته باشید
 • بلافاصله استراحت کردن و خوابیدن بعد از بوتاکس ممنوع می باشد و فرد باید 4 الی 6 ساعت بعد از تزریق بوتاکس از خوابیدن خودداری نمایید.
 • از شستن صورت با آب گرم خودداری کنید. شستن صورت بعد از بوتاکس در صورتی که با آب سرد باشد و بدون ماساژ باشد موردی ندارد.
 • ورزش بعد از بوتاکس تا 24 ممنوع می باشد چرا که موجب افزایش فشار خون می شود و نتیجه تزریق بوتاکس را دچار اختلال خواهد نمود.
 • تا 24 ساعت بعد از تزریق بوتاکس، حمام نکنید و از سونا و جکوزی و استخر استفاده نکنید.
 • از لمس منطقه تزریق شده خودداری کنید
 • از فشار دادن روی منطقه تزریق شده خودداری کنید
 • از مصرف غذاهای سرکه ای خودداری کنید

 بلافاصله بعد از تزریق بوتاکس، دراز نکشید و نخوابید. بگذارید حداقل 4 تا 6 ساعت زمان بگذرد و به حالت نشسته قرار بگیرید.همچنین بهتر است تا 2 روز طاق باز بخوابید به طوری که صورت شما به سمت بالا باشد این کار از فشار آمدن به پوست جلوگیری می کند.

توجه داشته باشید که سن بوتاکس بستگی به پوست و روش زندگی افراد دارد. معمولا از دهه 30 افراد برای جلوگیری از چروک از بوتاکس استفاده می کنند. چه بسا افراد زیادی در اثر افزایش سن دچار چین و چروک پوست می شوند و برخی دیگر از افراد به سبب عوامل مختلف در سنین جوانی مشکل پوستی پیدا می کنند. در هر زمانی که پوست شما شروع به چروک شود بهتر است به پزشک مراجعه کرده و با تشخیص ایشان مراحل بوتاکس را شروع نمایید.

ماندگاری بوتاکس در افراد مختلف متفاوت است. به طور میانگین ماندگاری بوتاکس پس از تزریق بین 6 تا 12 ماه خواهد بود. ماندگاری بوتاکس معمولا در افرادی با متابولیسم بدنی بالاتر کم تر است

این روش از بوتاکس به منظور کاهش تعریق بدن انجام می گیرد که معمولا تا 7 ماه ماندگاری دارد. بوتاکس زیر بغل باعث تاثیر بر روی انتقال دهنده های عصبی می شود بنابراین غده های تولید کننده عرق دستخوش تغییر قرار گرفته و میزان تعریق بدن کمتر از قبل می شود. دقت داشته باشید که این نوع از بوتاکس مزایای زیادی دارد و بهتر است افرادی که میزان تعریق بدن آنها زیاد است این روش از بوتاکس را برای خود عملی کنند.

 • برند دیسپورت Dysport
 • برند مسپورت Masport
 • برند زئومین Xeomin
 • برند ژوو
 • برند نورونوکس Neuronox
 • برند کنیتوکس
 • برند درماتوکس

نظرات مراجعین

من تقریبا یک سال هست که با کلینیک دوما آشنا شدم. تزریق بوتاکس و فیلر لب انجام دادم، خیلی راضی هستم.
مریم امیری
من تمام کارهای زیبایی و همچنین بوتاکس را در کلینیک دوما انجام میدم. از تیم حرفه ای و برخورد صمیمانه پرسنل کمال تشکر را دارم. بهترین مرکز بوتاکس در تهران هستند!
ساناز نظرپور
من بوتاکس پیشانی در کلینیک دوما انجام دادم بسیار راضی هستم و به بقیه دوستام هم کلینیک دوما را معرفی کردم چون بهترین برندهای بوتاکس برای پیشانی رو دارند!
محمد دانایی
من در کلینیک زیبایی دوما بوتاکس خط خنده زدم و بسیار طبیعی بود خیلی راضی بودم.
مهسا صادقی
Scroll to Top
اسکرول به بالا
Call Now Buttonدریافت تخفیف و رزرو نوبت