بهترین مرکز تزریق مزوژل جوانساز در جردن

خدمات زیبایی توسط پزشک متخصص، بسیار طبیعی

امروزه بسیاری از افرادی که به دنبال جوانسازی پوست خود هستند به دنبال بهترین مزوژل جوانساز می‌گردند. مزوژل ها، ژل‌هایی هستند که با استفاده از روش های مخصوص به داخل پوست تزریق شده و موجب جوانسازی پوست می‌شوند. مزوژل ها کلاژن سازهای قوی هستند که علاوه بر جوانسازی پوست، به سفت شدن، مرطوب بودن پوست، جلوگیری از پیری و برطرف کردن لک و آکنه به‌ کار می‌رود.

نکته مهمی که باید به آن دقت کنید این است که تزریق مزوژل هم باید به صورت اصولی انجام شود. تزریق مزوژل توسط مجرب ترین پزشک های متخصص در کلینیک دوما انجام می‌شود.

برای دریافت مشاوره تخصصی رایگان تزریق مزوژل در آفریقا همین حالا با ما تماس بگیرید: 02122053816 

رزرو وقت تزریق مزوژل

برای مشاوره و رزرو نوبت تزریق مزوژل در جشنواره تخفیف تماس بگیرید.

انواع روش های تزریق مزوژل

جای جوش، لک و چین و چروک های مختلف صورت بیش از هر عامل دیگری می توانند زیبایی فرد را تحت تاثیر قرار دهند. یکی از بهترین روش های جوانسازی پوست، روش مزوتراپی با مزوژل است. در این مقاله می خواهیم تاثیرات تزریق بهترین مزوژل جوانساز را بر پوست صورت بررسی کنیم.

تزریق مزوژل صورت

بهترین مزوژل جوانساز، ژل هایی هستند که دارای ترکیبات هیالورونیک اسید، آمینواسیدها، انواع ویتامین‌ها و برخی دیگر از مواد معدنی می‌باشند. هیالورونیک اسید یکی از ترکیباتی است که به صورت طبیعی در پوست صورت وجود دارد. تزریق هیالورونیک اسید موجب تحریک سلول‌های کلاژن ساز پوست می شود. کلاژن در پوست صورت وظیفه بازسازی، ترمیم، لیفت و حفظ حالت ارتجاعی پوست را به عهده دارد. آمینواسیدها و دیگر ترکیبات معدنی و آلی این ژل موجب تغذیه و تقویت هر چه بیشتر پوست آسیب دیده خواهد شد.

تزریق مزوژل

بهترین مزوژل جوانساز از طریق تغذیه پوست و تحریک کلاژن سازی در آن موجب جوانسازی پوست می شود. هیالورونیک اسید و آمینواسیدها به افزایش هر چه سریع تر میزان کلاژن سازی پوست کمک می کنند. کلاژن می تواند خاصیت الاستیته پوست را افزایش داده و مانع از شل شدن و افتادگی پوست شود. همچنین بسیاری از آسیب های پوستی که در جهت آسیب به سلول های پوست ایجاد شده اند، از طریق این روش قابل درمان هستند. زیرا پوست با تولید کلاژن، شروع به بازسازی خود می کند.

مزوژل صورت
مزوژل زیر چشم
جوانسازی با تزریق مزوژل
Previous slide
Next slide

مزایا تزریق مزوژل در بهترین کلینیک زیبایی نلسون ماندلا

mesogel2
 ✔ استفاده از مزوژل‌های دارای مجوز و تایید وزارت بهداشت
 ✔ دارای مجرب ترین تیم پزشکان فوق تخصص
 ✔ تزریق انواع مزوژل‌های درمانی
 تمایز در کیفیت
 ✔ بسیار طبیعی

نحوه تزریق مزوژل صورت

تزریق بهترین مزوژل جوانساز با استفاده از سوزن های مخصوصی انجام می شود. در این روش ابتدا پزشک با استفاده از کرم های موضعی، ناحیه مورد نظر را بی حس می کند. این کار جهت راحت بودن بیمار و عدم احساس درد انجام می شود. سپس پزشک با استفاده از سوزن هایی بسیار نازک، مزوژل جوانساز را به نواحی آسیب دیده پوست تزریق می کند. این روش می تواند برای 4 الی 6 جلسه تکرار شود. معمولا بعد از 6 جلسه نتایج حاصل از این روش ماندگار خواهند شد.

مزوژل برای لک صورت

بهترین مزوژل جوانساز به راحتی می تواند انواع لک به وجود آمده در صورت را درمان کند. افزایش سن، قرار گرفتن زیاد در معرض نور خورشید، جای جوش و … می توانند لک های مختلفی را روی پوست ایجاد نمایند. این لک ها به صورت قابل توجهی از شفافیت و زیبایی پوست می کاهند. افزایش کلاژن سازی به واسطه تزریق مزوژل باعث می شود که پوست سلول های جدید و سالمی را جایگزین سلول های آسیب دیده قدیمی کند. درنتیجه انواع لک های پوستی با استفاده از مزوتراپی قابل درمان خواهند بود.

تزریق مزوژل برای جای جوش

یکی از بهترین مزایای استفاده از بهترین مزوژل جوانساز از بین بردن جای جوش است. چال ها و فرورفتگی هایی که در اثر جای جوش و آکنه به وجود می آیند، شانس داشتن پوستی صاف و هموار را از فرد می گیرند. مزوژل ها علاوه بر تحریک کلاژن سازی پوست، همانند یک ژل پرکننده نیز عمل می کنند. در واقع پزشک با تزریق این ژل، فرورفتگی مربوط به جای جوش را پر کرده و موجب بازسازی پوست در آن ناحیه می شود.

نمونه کارهای کلینیک دوما

ما در دوما، به شما مشاوره رایگان ارائه می دهیم تا بهترین نوع مزوژل را با توجه به نیاز پوستتان انتخاب کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر و رزرو وقت، با شماره 02122053816 تماس بگیرید.

انواع مزوژل

انتخاب بهترین مزوژل جوانساز پوست بستگی به نوع مشکل پوستی فرد دارد. خوشبختانه انواع مختلفی از برندهای مزوژل در کلینیک های زیبایی پوست تزریق می شوند. هر یک از این مزوژل ها دارای ترکیبات و کاربردهای مخصوص به خود هستند. مزوژل های پروفایلو و جالپرو دو تا از بهترین و معروف ترین ژل های ترمیم کننده پوست می باشند. در ادامه به معرفی و بررسی هر کدام از این ژل ها می پردازیم.

تزریق مزوژل پروفایلو

یکی از بهترین مزوژل جوانساز صورت، برند پروفایلو است که تولید انحصاری آن در دست دو کشور انگلیس و ایرلند قرار دارد. این ژل جزء بهترین برندهای مزوژل بوده و دارای غلظت بالایی از هیالورونیک اسید است. در پایه پایه این ژل را با هیالورونیک اسید تثبیت کرده اند. بیشتر سلبریتی ها و افراد معروف جهان برای جوانسازی پوست خود ترجیح می دهند از برند معتبر و نامدار پروفایلو بهره ببرند.

نقاط تزریق مزوژل پروفایلو

کاربرد اصلی ژل پروفایلو، بهترین مزوژل جوانساز پوست، رفع افتادگی و چین و چروک های صورت است. البته شایان ذکر است که این ژل تنها برای صورت به کار نمی رود. بلکه برای جوانسازی نواحی گردن و دست ها نیز از آن بهره می برند. افتادگی پوست صورت بیشتر در نواحی مربوط به فک و گونه ها رخ می دهد. انتخاب نقطه تزریق ژل بستگی به تشخیص پزشک خواهد داشت.

دریافت مشاوره رایگان تزریق مزوژل

تزریق مزوژل جالپرو

جالپرو یکی دیگر از انواع ژل های مورد استفاده در مزوتراپی است که به عنوان بهترین مزوژل جوانساز شناخته می شود. این مزوژل حاوی مقادیر بالایی از آمینو اسید به همراه هیالورونیک اسید است. درنتیجه می توان تاثیر این ژل را جهت کلاژن سازی، ترمیم کردن پوست و رفع چین و چروک آن فوق العاده دانست. تزریق مزوژل جالپرو می تواند انواع چین و چروک ها و خطوط ریز پیشانی، اطراف چشم و لب ها را برطرف نماید.

تزریق مزوژل زیر چشم

تزریق بهترین مزوژل جوانساز پوست می تواند به رفع تیرگی، افتادگی، چین و چروک و خطوط ریز اطراف و زیر چشم کمک کند. افزایش سن، کم خوابی، نور آفتاب و … از عواملی هستند که موجب ایجاد آسیب های پوست زیر چشم می شوند. با مزوتراپی می توان تیرگی و افتادگی پوست زیر چشم را تا حدودی درمان کرد.

روش تزریق مزوژل زیر چشم

برای تزریق بهترین مزوژل جوانساز زیر چشم ابتدا ناحیه مورد نظر توسط پزشک استریل می شود. سپس نقاط تزریق به صورت دقیق مشخص می شوند. سپس پزشک با استفاده از سوزن هایی مخصوص، ژل را به پوست نازک زیر چشم تزریق خواهد کرد.

مراقبت بعد از تزریق مزوژل

بعد تزریق بهترین مزوژل جوانساز پوست تا 72 ساعت نباید به صورت مستقیم در معرض نور آفتاب قرار بگیرید. از دست زدن و ماساژ دادن ناحیه تزریق بپرهیزید. از رفتن به سونا دوش گرفتن با آب گرم خودداری کنید. غذاهای شور و چرب می توانند ورم ناحیه را افزایش دهند. تا یک هفته دخانیات و مشروبات الکلی را مصرف نکنید.

قیمت مزوژل صورت

قیمت تزریق بهترین مزوژل جوانساز پوست بستگی به برند ژل، میزان تزریق، تعداد جلسات درمانی و دستمزد پزشک دارد. بنابراین نمی توان قیمت ثابتی را برای مزوتراپی با انواع مزوژل تعین کرد. قبل از انجام تزریق حتما در مورد قیمت با پزشک خود صحبت کنید.

سوالات متداول

ژل بیشتر برای فرم و حجم دهی ناحیه موردنظر استفاده می‌شود اما مزوژل بیشتر برای آبرسانی و تغذیه و تحریک به کلاژن سازی استفاده می‌شود و خاصیت حجم دهی ندارد.

تزریق مزوژل و روش‌های دیگر جوانسازی به افراد زیر 18 سال توصیه نمی‌شود.

ماندگاری مزوژل به عوامل مختلفی از جمله نوع برند، میزان تزریق، محل تزریق، مهارت پزشک و فعالیت فیزیکی خود فرد بستگی دارد. اما به طور معمول ماندگاری مزوژل حدود 6 تا 12 ماه است.

نظرات مراجعین

من برای زیر چشمم مزوژل انجام دادم در کلینیک دوما و از نتیجه اش خیلی راضی ام و دوستامم رفتند راضی بودند.
بیتا رضوی
من در کلینیک زیبایی دوما تزریق مزوژل انجام دادم و صورتم آبرسانی و شاداب شد.
ستاره مقدم
من برای کل صورتم که آکنه داشتم چند جلسه تزریق مزوژل و فیشیال انجام دادم و واقعا راضی ام.
حدیث رستمی
من در کلینیک دوما از خدمات مزوژل استفاده می کنم. بسیار عالی است و پوستم بسیار شفاف شده است.
آتنا مرادحاصل
Scroll to Top
اسکرول به بالا