بهترین مرکز زاویه سازی فک و کانتورینگ صورت با تزریق ژل در جردن

خدمات زیبایی توسط پزشک متخصص، بسیار طبیعی

زاویه سازی فک و کانتورینگ صورت با تزریق ژل یکی از محبوب ترین و پرطرفدارترین روش های زیبایی بین مردان و به ویژه زنان است. پس خانم ها و اکثر آقایانی که دارای صورت گرد، فک، چانه و یا گونه نامناسب هستند به سراغ این روش می‌روند.

نکته مهمی که باید به آن دقت کنید این است که زاویه سازی فک و کانتورینگ صورت با تزریق ژل هم باید به صورت اصولی انجام شود. تزریق ژل توسط مجرب ترین پزشک های متخصص در کلینیک دوما انجام می‌شود.

برای دریافت مشاوره تخصصی رایگان زاویه سازی فک و کانتورینگ صورت با تزریق ژل همین حالا با ما تماس بگیرید: 02122053816 

رزرو وقت زاویه سازی فک و کانتورینگ صورت با تزریق ژل

برای مشاوره و رزرو نوبت زاویه سازی فک و کانتورینگ صورت در جشنواره تخفیف تماس بگیرید.

انواع روش های زاویه سازی فک

روش های مختلفی برای کانتورینگ و زاویه سازی صورت و فک وجود دارند که تزریق ژل یا فیلر یکی از آنها است. همچنین تزریق ژل برای فک کم تهاجمی بوده و بایستی زیر نظر متخصص پوست و زیبایی صورت گیرد.

زاویه سازی فک

زاویه سازی فک و کانتورینگ صورت با ژل یا فیلر باعث تحریک کلاژن سازی شده و زوایای صورت را برجسته تر و حجیم تر نشان می‌دهد. همچنین افتادگی پوست را در قسمت فک، آرواره و چانه را برطرف نموده و نوعی لیفت برای پوست محسوب می‌شود. بنابراین حجم استخوان فک نسبت به قبل درشت تر و بزرگتر مشاهده می‌شود و زوایای صورت برجسته تر به نظر می‌رسد. البته ژل تزریقی با توجه به تناسب صورت و خواست فرد کاملا متفاوت می‌باشد.

زاویه سازی فک زنان

زاویه سازی فک و کانتورینگ صورت زنان باید شکل V داشته باشد و از ترکیب ژل و بوتاکس استفاده شود. پس زنانی که دارای صورت مربعی یا گرد بوده یا عضله مستر هیپرتروفیک و بزرگی دارند باید در ابتدا این عضله ها را با تزریق بوتاکس شل کنند. سپس با تزریق ژل در زاویه فک به صورت افقی و عمودی می توان قسمت چانه و فک را حجیم تر نشان داد.

کانتورینگ صورت
زاویه سازی فک
کانتورینگ و زاویه‌سازی با تزریق ژل
Previous slide
Next slide

مزایای زاویه سازی فک و کانتورینگ صورت در کلینیک زیبایی دوما

Face-contouring1
 ✔ استفاده از ژل‌های دارای مجوز و تایید وزارت بهداشت
 ✔ دارای مجرب ترین تیم پزشکان فوق تخصص
 برطرف کردن ایرادات موجود در فک و چانه
 تمایز در کیفیت
 ✔ بسیار طبیعی

زاویه سازی فک مردان

زاویه سازی فک و کانتورینگ صورت مردان باید طوری باشد که شکل مربعی به صورت آنها ببخشد. پس بسته به تناسب خط گونه و زاویه فک مقدار فیلر مورد نیاز تخمین زده می شود که باید زیر نظر متخصص پوست و زیبایی انجام گیرد.

همچنین برای تزریق باید یک مثلث روی صورت مرد ترسیم نمود که در یک ضلع آن حاشیه تحتانی استخوان مندیبل و ضلع دیگر حاشیه عمودی استخوان مندیبل و ضلع سوم خطی که این دو ضلع را در برجستگی گونه بهم متصل نماید. بنابراین تزریق داخل مثلث باید به شکلی باشد که در راس زاویه حجم اصلی ژل و باقی مواد در دو گوشه ضلع و تناسب با آنها مورد استفاده قرار گیرد.

هزینه زاویه سازی فک

فاکتورهای متعددی بر هزینه کانتورینگ صورت و زاویه سازی فک با ژل یا فیلر تاثیر می‌گذارند که مهارت و تجربه پزشک، مقدار و نوع ژل و موقعیت جغرافیایی کلینیک را در بر می‌گیرند. البته فیلرها یا ژل ها در ویال ها با حجم یک سی سی عرضه می‌گردند که بسته به میزان مورد نیاز و سلیقه بیمار مورد استفاده قرار می‌گیرند. در حالت کلی هر سی سی ژل مرغوب و با کیفیت یک میلیون و پانصد هزار تومان هزینه را برای زیباجو دارد.

برای زاویه سازی فک چند سی سی ژل لازم است؟

برای کانتورینگ صورت چند سی سی ژل لازم است؟ تعداد سی سی مصرفی برای هر فرد در کانتورینگ و زاویه سازی صورت و فک متفاوت می‌باشد. همچنین عواملی مانند فرم چانه، گونه ها و صورت می‌توانند در میزان ژل مصرفی تاثیر بگذارند. ولی در حالت کلی برای هر طرف فک و چانه 3-5 سی سی ژل یا فیلر نیاز است. البته رعایت مراقبت های پس از تزریق می‌تواند میزان فیلر مصرفی برای دفعات بعدی یا جلسه‌های تمدیدی را کاهش دهد.

نمونه کارهای کلینیک دوما

زاویه سازی فک چگونه انجام میشود؟ زاویه سازی صورت چگونه است؟ 

کانتورینگ یا زاویه سازی صورت از جمله کارهایی است که جایگزین معیارهای زیباشناسی شده و در بین خانم و آقایان از جایگاه ویژه ای برخوردار می‌باشد. سپس پزشکان با برجسته کردن خطوط و زوایای چهره، تناسب لازم را بین اجزای صورت ایجاد می‌نمایند. البته زاویه سازی صورت به سه روش تزریق فیلر یا ژل، تزریق چربی و جراحی انجام می‌گیرد که تزریق ژل نسبت به سایر روش ها کم عارضه تر و ساده تر می باشد.

  • در مرحله نخست باید فرم صورت مورد بررسی قرار گیرد و نقاط قوت و ضعف چهره شناسایی گردد.
  • سپس بخش های مورد نظر را استریل و بی حس کرده و تزریق فیلر به خط فک، چانه و گونه ها انجام شود. این روش به چند دفعه ترمیم برای هر نقطه از صورت نیاز است تا نتیجه مطلوب به دست آید.
  • پزشک برای یک دست کردن فیلر یا ژل ناحیه تزریق را ماساژ می‌دهد تا مواد در جای مناسب قرار گیرد. البته این فرآیند برای قسمت هایی از صورت که به تزریق نیاز دارد بایستی تکرار شود تا در نهایت زاویه سازی فک خود را به نمایش بگذارد.
  • همچنین به محض اتمام پروسه تزریق باید از کمپرس یخ برای کاهش التهاب و تورم استفاده کرد.

فک زاویه دار

فک زاویه دار نقش شگرفی در جذابیت و زیبایی صورت دارد. البته برخی افراد به طور ژنتیکی دارای فک کوچکتر بوده و یا از حد استاندارد بزرگ تر هستند. بنابراین زاویه سازی فک و کانتورینگ صورت با ژل یا کانتورینگ صورت با فیلر یک روش کم تهاجمی و مقرون به صرفه بوده که برای هر سنی و فرم صورتی مناسب می‌باشد.

البته روش های مختلفی برای زاویه سازی صورت وجود دارند که نخ، تزریق ژل، تزریق چربی، تزریق بوتاکس، تزريق کیبلا، هایفوتراپی، RF و جراحی یا ارتوگناتیک را شامل می‌شوند. اما همان گونه که قبلا ذکر شد بهترین روش برای داشتن فک زاویه دار، تزریق ژل یا فیلر است.

زاویه سازی فک با فیلر

فیلر یا ژل موادی برای فرم دادن پوست و پر کردن صورت است که به لایه های پوست تزریق می‌شود. این روش بسیار ایمن و به صرفه بوده که برای حجم دادن، زاویه سازی و متقارن نمودن اجزای مختلفی از صورت همچون چانه و گونه مورد استفاده قرار می‌گیرد.

پس اگر دکتر از تجربه و مهارت کافی برخوردار باشد قطعا صورت را به شکلی نامحسوسی جوان و زیبا می‌نماید. البته در این تزریق پزشک باید از آگاهی کافی برخوردار بوده و بداند که کدام قسمت از صورت به کانتورینگ و تزریق نیاز دارد.

دریافت مشاوره رایگان زاویه‌سازی فک و کانتورینگ صورت

زاویه سازی فک بدون جراحی

کانتورینگ و زاویه سازی صورت به سه روش جراحی، تزریق چربی و تزریق ژل یا فیلر انجام می‌شود. پس زمانی که در مورد زاویه سازی صورت بدون جراحی صحبت می‌شود روش جراحی خود به خود حذف می‌گردد. بنابراین دو روش تزریق چربی و تزریق فیلر برای این پروسه مناسب می‌باشد که در بالا به مبحث زاویه سازی با تزریق فیلر یا ژل پرداخته شده است. اما تزریق چربی از طریق پیوند چربی طبیعی به قسمت فک صورت می‌گیرد که حجم بالایی به چهره می‌بخشد. همچنین جوانسازی پوست صورت را به همراه دارد.

زاویه سازی فک برای چه کسانی مناسب است؟

کانتورینگ و زاویه سازی صورت برای فرم های مختلف صورت مناسب نبوده و افرادی با ویژگی های زیر بهترین کاندید برای این عمل هستند.

  • افرادی با فک پهن و عریض
  • افرادی با فک به شکل مربع
  • افرادی با چانه به شکل دایره
  • افرادی با خط فک بدون زاویه
  • بانوانی با زاویه فک مردانه
  • افرادی با گونه های لاغر، زاویه سازی صورت لاغر
سوالات متداول

افراد بین 18 تا 70 می‌توانند از خدمات زاویه سازی و کانتورینگ صورت استفاده کنند.

امکان ایجاد کبودی و تورم خفیف وجود دارد که پس از مدتی از بین می‌رود.

ماندگاری کانتورینگ صورت با تزریق ژل به عوامل مختلفی از جمله نوع برند، میزان تزریق، محل تزریق، مهارت پزشک و فعالیت فیزیکی خود فرد بستگی دارد. اما به طور معمول ماندگاری ژل حدود 6 تا 18 ماه است.

نظرات مراجعین

من صورتم توپر بود زاویه سازی فک با تزریق ژل انجام دادم تو کلینیک دوما و خیلی راضی ام. کلینیک دوما بهترین دکتر زاویه سازی صورت در تهران رو داره!
نگار پورمحمدی
من کانتورینگ ملایم صورت انجام دادم نتیجش خیلی ظریف و قشنگ شد مرسی از کادر مجرب و حرفه‌ای دوما. بهترین دکتر برای زاویه سازی صورت قطعا دکترهای دومان.
شیوا صبوری
من مدتها دنبال بهترین دکتر برای زاویه سازی صورت در تهران می گشتم تا این که با دوما آشنا شدم. من صورتم خیلی کشیده و لاغر بود و با مشاوره و تشخیص پزشک برام کانتورینگ صورت با تزریق ژل انجام دادن، عالی شد! زاویه فک طبیعی می خواستم که دقیقا همون طوری شد.
تینا قاسمی
من در کلینیک دوما کانتورینگ صورت انجام دادم و یه سری از ایرادات فک و صورتم که فرورفتگی داشت برطرف شد و الان خیلی راضی ام.
شبنم رئیسی
Scroll to Top
اسکرول به بالا
Call Now Buttonدریافت تخفیف و رزرو نوبت