لیزر موهای زائد صورت

نکات مهم لیزر موهای زائد صورت + موارد منع استفاده و مراقبت‌ها

امروزه لیزر موهای زائد صورت به جای استفاده از موچین و اپیلاسیون، طرفداران بسیار زیادی پیدا کرده است. دختران و بانوان زیادی از این روش برای از بین بردن موهای زائد خود استفاده می‌کنند. در این روش زیبایی با کمک اشعه لیزر، فولیکول‌های مو تحت تاثیر قرار گرفته و رشد آنها متوقف می‌شود.‌ ریشه‌های موی صورت با استفاده از لیزر به طور کامل سوخته و مجدداً رشد نمی‌کنند.

بسیاری از افراد برای رهایی از موهای زائده صورت خود، از روش لیزر کردن استفاده می‌کنند، این روش برای مدت زمان طولانی ماندگار است. روش لیزر کردن پوست صورت برای رفع موهای زائد عوارض ناچیزی به همراه دارد.

در این مقاله موضوعات زیر بررسی می‌شود:

فواید لیزر موهای زائد صورت

از جمله فواید لیزر موهای زائد صورت می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

• با لیزر کردن موهای زائد صورت بعد از مدتی پوست کاملاً درخشان و صاف می‌شود. از آنجایی که استفاده از اپیلاسیون، نخ یا تیغ می‌تواند سبب جوش یا حساسیت پوستی در فرد شود، لیزر کردن صورت هیچ کدام از این مشکلات را به همراه ندارد.

• با این روش می‌توانید از شر موهای زائد در تمامی نواحی صورت به جز اطراف چشم‌ها خلاص شوید، با این روش در هزینه‌های خود صرفه‌جویی خواهید کرد.

• لیزر کردن پوست صورت به عنوان یک روش غیر تهاجمی با عوارض بسیار ناچیز در میان بانوان محبوب و رایج شده است، لیزر کردن اثرات عالی با ماندگاری بالا در پوست به همراه دارد.

هزینه لیزر موهای زائد صورت

در کلینیک‌های مختلف برای لیزر کردن پوست صورت، هزینه‌های مختلفی از مشتریان گرفته می‌شود. هزینه لیزر موهای زائد صورت بانوان با آقایان متفاوت است. در مردان به دلیل متراکم بودن موهای زائد، هزینه لیزر کردن بیشتر از زنان است. بهتر است بدانید بزرگ بودن مناطق قابل لیزر در افراد بر هزینه انجام آن تاثیر می‌گذارد. علاوه بر آن نوع دستگاه لیزر استفاده شده برای رفع موهای زائد نیز در هزینه آن تاثیرگذار است.

لیزر موهای زائد صورت

لیزر موهای زائد: راهی دائمی برای خلاص شدن از شر موهای زائد.

برای کسب اطلاعات بیشتر و رزرو وقت، با شماره 02122053816 تماس بگیرید.

چگونگی لیزر موهای زائد صورت

در این روش با کمک پرتو نور، لایه‌های پوست تحت تاثیر قرار گرفته و با حرارت زیاد فولیکول‌های مو سوزانده می‌شوند. گرمای پرتو نور در این روش، به مرور زمان فولیکول‌های مو را ضعیف کرده و سبب ریزش آنها می‌شود. بعد از لیزر کردن پوست صورت، فولیکول‌های مو دچار آسیب شده و در طولانی مدت قادر به تولید موهای بیشتر در پوست نیستند.

قبل از لیزر موهای زائد صورت چه باید کرد؟ برای انجام این روش لازم است تا حدود یک ماه از انجام اپیلاسیون و نخ انداختن پوست صورت برای رفع موهای زائد خودداری کرد. اگر قصد انجام لیزر کردن موهای زائد صورت را دارید باید حدود یک ماه قبل از انجام آن، موهای زائد را تنها با تیغ بتراشید.

برای انجام لیزر، ابتدا نواحی صورت که دارای موهای زائد ضخیمی بوده مشخص می‌شوند. پزشک از دستگاه لیزر تنها در این نواحی استفاده کرده و اقدام به سوزاندن فولیکول‌های مو می‌کند. استفاده از پرتوهای این دستگاه برای نقاطی از صورت که دارای موهای نازک بوده، غیر مجاز است. به دلیل اینکه موهای نازک صورت با این پرتوها ضخیم می‌شوند.

چگونگی لیزر موهای زائد صورت

لیزر موهای زائد صورت برای آقایان

امروز علاوه بر زنان، لیزر موهای زائد صورت آقایان نیز رایج شده و افراد زیادی برای برطرف کردن ریش خود از این روش استفاده می‌کنند. با لیزر کردن، مردان همواره آراسته بوده و بدون هیچ دشواری می‌توانند ریش یا سیبیل خود را تراشیده و از پوست صاف خود لذت ببرند. لیزر موهای زائد مردان امروز یکی از روش‌های رایج و محبوب به عنوان زیبایی و آراستگی به شمار می‌رود.

آقایان با لیزر کردن موی صورت، از اصلاح مکرر رهایی پیدا کرده و این روش برای آنان نتایج طولانی مدتی به همراه دارد. با تمدید لیزر به مرور زمان موهای صورت آقایان رشد کمتری داشته و ریزتر می‌شوند. مردان از لیزر کردن برای نواحی کنار گوش، لب بالایی، گونه‌ها، خط فک و چانه استفاده کرده و بسیار راضی هستند.

آقایانی که از تیغ یا وکس برای رفع موهای زائده صورت خود استفاده می‌کنند، به مرور پوست صورت آنها ضخیم و کدر می‌شود.

لیزر موهای زائد صورت برای خانم ها

لیزر موهای زائد صورت برای خانم ها

لیزر موهای زائد صورت خانم‌ها، توسط پزشک با مراقبت‌های بهداشتی انجام شده و هیچ گونه آسیبی به پوست آنها وارد نمی‌کند. فردی که لیزر موهای زائد صورت بانوان را انجام می‌دهد، در این روش زیبایی بسیار ظریف و حساس کار کرده تا به پوست صورت صدمه‌ای وارد نشود.

بانوان برای داشتن پوستی شفاف، براق و صاف معمولاً موهای زائد خود را در کنار گونه‌ها، چانه و لب بالا لیزر می‌کنند. زنان با لیزر موهای زائد صورت، دیگر نیازی به اپیلاسیون ندارند، همچنین در هزینه و وقت آنها صرفه‌جویی می‌شود.‌ با این روش موهای زائد به طور کلی ریشه کن شده و بر اعتماد به نفس بانوان و میزان زیبایی آنها تاثیرات شگفت‌انگیزی می‌گذارد.

لیزر صورت در مقایسه با روش‌های سنتی همانند تراشیدن با تیغ، استفاده از کرم‌های موبر، نخ انداختن و اپیلاسیون میزان خطر کمتری برای پوست صورت دارد. روش‌های سنتی خطر ایجاد بثورات پوست و موهای زیر پوستی در فرد را افزایش می‌دهند. علاوه بر آن لیزر کردن رشد بیش از حد موهای زائده صورت را متوقف کرده و مشکل هیرسوتیسم برخی از زنان را برطرف می‌سازد.

سوالات متداول

مزایای لیزر موهای زائد صورت:
  • می‌تواند به طور دائمی موهای زائد را از بین ببرد.
  • می‌تواند به صاف‌تر و روشن‌تر شدن پوست شما کمک کند.
  • این روش نسبتاً سریع و بدون درد است.
  • دوره نقاهت وجود ندارد.
  • از کمپرس سرد برای کاهش هرگونه قرمزی یا تورم استفاده کنید.
  • از کرم ضد آفتاب با SPF بالا استفاده کنید.
  • از خاراندن یا کندن ناحیه تحت درمان خودداری کنید.
  • در صورت مشاهده هرگونه عوارض جانبی جدی، فوراً با پزشک خود تماس بگیرید.

اکثر افراد پس از چند جلسه لیزر، کاهش موهای زائد را مشاهده می‌کنند. با این حال، برای رسیدن به نتایج کامل، معمولاً به 4 تا 6 جلسه درمان نیاز است.

 

سخن پایانی

بانوانی که برای رفع موهای زائد صورت خود از روش لیزر استفاده می‌کنند، به مرور موهای صورت آنها کمتر شده و صورت صاف‌تری در مقایسه با بانوان دیگر دارند. علاوه بر آن رفع موهای زائد با این روش درمانی جدید، سبب رفع دائم آنها شده و پوست روشن‌تر و زیباتر می‌شود. زنان و مردان برای رهایی از اپیلاسیون یا استفاده از تیغ می‌توانند از پرتو یا همان لیزر برای رفع موهای زائد خود استفاده کنند. 

در این روش زیبایی با تکنولوژی لیزر الکساندرایت، موهای زائد صورت زنان و مردان به طور کلی از بین می‌روند و رشد آنها متوقف می‌شود. برای رسیدن به نتیجه دلخواه باید جلسات درمانی را به طور مرتب ادامه بدهید تا تاثیر آن را ببینید. این دستگاه‌ها حرارت مخصوصی را در پوست صورت ایجاد کرده و از آسیب رسیدن به آن جلوگیری می‌کند. بنابراین بدون هیچ گونه عوارضی با خیال راحت می‌توانید در بهترین مرکز لیزر دوما برای رفع موهای زائد خود استفاده کنید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Scroll to Top
اسکرول به بالا
دریافت تخفیف و رزرو نوبت