بهترین کلینیک لیفت صورت با نخ در جردن

خدمات زیبایی توسط پزشک متخصص، بسیار طبیعی

یکی از راه های مقابله با پیری، لیفت و جوانسازی پوست صورت می‌باشد. اگر در سنین میانسالی با چالش هایی مثل افتادگی و شل شدن پوست مواجه شده‌اید؛ به کمک لیفت صورت با نخ می‌توانید به معجزه جوانی دوباره دست پیدا کنید. این روش درمانی، باعث زیبایی و شادابی پوست شما خواهد شد. در این سبک جدید، پوست خاصیت الاستیک خود را دوباره به دست می‌آورد. در این روش از جوانسازی صورت، به کمک نخ های ۴ بعدی و ۶ بعدی پوست را بالا می‌کشند؛ در نهایت تمامی افتادگی های صورت رفع می‌شوند.

بهترین کاندیدهای لیفت صورت با نخ، افراد میانسال هستند. شما به کمک این روش می‌توانید فصل جدیدی از شادابی و جوانی را برای خود رقم بزنید. از ویژگی های ممتاز و برجسته این روش می‌توان به سفت شدن پوست و تحریک آن جهت کلاژن سازی اشاره کرد. این متد در مدت زمان کوتاهی توانسته محبوبیت قابل توجهی را به دست بیاورد؛ زیرا بدون جراحی و خونریزی دوباره جوانی را تجربه خواهید کرد.

برای دریافت مشاوره تخصصی رایگان لیفت صورت با نخ همین حالا با ما تماس بگیرید: 02122053816 

رزرو وقت لیفت صورت با نخ

برای مشاوره و رزرو نوبت لیفت صورت با نخ در جشنواره تخفیف تماس بگیرید.

لیفت صورت با نخ چگونه انجام می‌شود؟

لیفت صورت با نخ، یک جایگزین مناسب برای روش های تهاجمی است. برخلاف جراحی لیفت صورت، در این روش شما هیچ گونه دردی را احساس نخواهید کرد. از انواع نخ های کاگ، pdo و سلوئیت جهت لیفت صورت استفاده می شود. بر اساس شرایط سنی و وضعیت پوست کلاینت از نخ مخصوص باید استفاده شود. در این روش پزشک با کاشت نخ های مخصوص در قسمت هایی از پوست باعث زیبایی و جوانسازی صورت می‌شود. ابتدا در جلسه مشاوره ای، پزشک وضعیت پوست بیمار را بررسی می‌کند. پس از اتمام بررسی در یک محیط استریل و کاملا بهداشتی این روش اجرا می‌شود. در مرحله اول محل کاشت نخ ها باید مشخص شود. سپس محل کاشت نخ ها باید در عرض کمتر از ۱۰ میلی متر برش داده شود. این برش ها بسیار ریز و کوچک هستند و حتی در یک پروسه کوتاه مدت محل برش ترمیم می‌شود.

سپس نخ ها در زیر پوست کاشت خواهند شد. معمولا برای ایجاد حالت لیفتینگ از نخ های چند بعدی در دو بخش مجزای پوست استفاده می‌شود‌. پس از کاشت نخ ها بلافاصله نتیجه نهایی را کلاینت مشاهده خواهد کرد. این نخ ها به کمک سوزن بسیار نازک که سری آن ۲ میلی متر می‌باشد؛ در زیر پوست کاشت می‌شوند. در نهایت بررسی های لازم انجام می‌گیرد. در جلسه بعدی در صورت نیاز چند نخ به صورت سطحی در محل های جدید کاشت خواهند شد؛ تا پوست صورت به صورت یکسان لیفت شود.

لیفت صورت با نخ
لیفتینگ صورت با نخ
جوانسازی با لیفت صورت
Previous slide
Next slide

مزایا لیفت صورت با نخ در کلینیک زیبایی دوما

face-lift-banner2
 ✔ انجام کار توسط پزشک
 ✔ دارای مجرب ترین تیم پزشکان فوق تخصص
 ✔ محیطی کاملا بهداشتی
 تمایز در کیفیت
 ✔ بسیار طبیعی

بررسی دوره نقاهت لیفت با نخ:

یکی از بزرگ ترین مزایای این روش غیر تهاجمی، دوره نقاهت کوتاه مدت آن می‌باشد. سایر متدهای جوانسازی پوست که مبتنی بر جراحی هستند؛ معمولا دوره نقاهت بیشتری دارند. لیفت صورت با نخ، تنها با بی حسی موضعی در یک جلسه انجام می‌شود. همچنین دوره نقاهت این شیوه، کمتر از چند روز است. یکی از عوامل اصلی محبوبیت این روش در بین مردم، دوره نقاهت کوتاه مدت آن می‌باشد. این عمل هیچ گونه نیازی به ریکاوری ندارد. پس از اتمام فرایند کاشت نخ به فعالیت های روزمره خود می‌توانید ادامه دهید. در دوران نقاهت لیفت صورت با نخ می‌توانید به کمک مسکن های تجویز شده توسط پزشک احتمال بروز هرگونه عارضه احتمالی را کاهش دهید.

معمولا نتایج نهایی این روش پس از ۳ الی ۵ روز آشکار می‌شوند.

نمونه کارهای کلینیک دوما

قیمت لیفت با نخ صورت در سال جاری

یکی از دغدغه های اصلی زیباجویان آشنایی بیشتر با قیمت لیفت با نخ صورت در سال جدید می‌باشد. همه ساله نرخ جدیدی برای این متد از جوانسازی پوست ارائه می‌شود. در حال حاضر قیمت لیفت صورت با نخ یک چهارم ارزان تر از شیوه لیفت صورت به کمک جراحی است. شما با کمترین میزان از بودجه در بهترین کلینیک های زیبایی می‌توانید صورت خود را لیفت کنید. همچنین قیمت این متد از جوانسازی پوست، کاملا وابسته به مهارت پزشک، جنس نخ ها و مقدار نخ مصرفی است. شما برای انجام این روش مستلزم پرداخت هزینه های مازاد و هنگفتی نیستید؛ بنابراین با یک بودجه معقول و اقتصادی می توانید شادابی پوست خود را به دست بیاورید. کلینیک زیبایی دوما در محدوده جردن شهر تهران، جهت رفاه حال شما زیباجویان عزیز با قیمت کاملا ارزانی لیفت صورت با نخ را انجام می‌دهد. شما با کمترین میزان از بودجه می‌توانید از خدمات ممتاز و ویژه این کلينيک بهره مند شوید.

اکسیر جاودانگی پوست خود را به کمک لیفت صورت با نخ دوباره به دست خواهید آورد.

ماندگاری لیفت صورت با نخ در آقایان و بانوان

ماندگاری لیفت صورت با نخ در هر فردی، بر اساس شرایط جسمی و متابولیک و شرایط پوستی متغیر می‌باشد. بر اساس جدیدترین بررسی های به عمل آمده ماندگاری این سبک جدید از جوانسازی پوست، بین ۱ الی ۲ سال است. برخلاف سایر شیوه های جوانسازی پوست صورت نظیر: ژل و بوتاکس، لیفت صورت با نخ ماندگاری بیشتری دارد. در نهایت نخ های استفاده شده نیز جذب پوست می‌شوند و هیچ گونه عارضه ای را برای زیباجو به وجود نمی آورند. میزان ماندگاری این متد از جوانسازی پوست، به نوع نخ های مصرفی نیز بستگی دارد. معمولا برخی از نخ های چند بعدی، بیشترین میزان از ماندگاری را دارند. در نهایت نخ های جذب شده، پوست را جهت تولید کلاژن بیشتر تحریک می‌کنند.

برای داشتن پوستی بدون نقص و جوان می‌توانید پس از چندین سال دوباره این روش را تکرار کنید. معمولا پس از جذب نخ ها نیز، تا مدت ها پوست حالت لیفت شده خود را حفظ می‌کند. این شیوه برای انواع پوست مناسب است؛ زیرا کوچک ترین حساسیتی را به وجود نمی آورد. برای افزایش مدت زمان ماندگاری لیفت صورت با نخ می‌توانید دستورالعمل های اجرایی مراقبتی را رعایت کنید.

دریافت مشاوره رایگان لیفت صورت با نخ

عکس‌های لیفت صورت با نخ (قبل و بعد)

قطعا شما با مشاهده عکس های قبل و بعد زیباجویان به نتایج واقعی لیفت صورت با نخ پی خواهید برد. در تمامی عکس های قبل از لیفت صورت، پوست حالت افتاده ای دارد. در صورتی که در عکس های بعد تمامی این نواقص، اصلاح شده‌اند. با مشاهده عکس های بیشتر می‌توانید بهتر تکنیک مد نظر خود را شناسایی کنید. معمولا برای هر صورت مطابق با تکنیک های مختلفی نخ ها کاشت می‌شوند. یکی از بهترین کلینیک های فعال در حوزه لیفت صورت با نخ، مجموعه دوما در جردن می‌باشد. کلینیک زیبایی دوما، به کمک بهترین متریال جهانی لیفت صورت با نخ را انجام می‌دهد.

لیفت صورت با نخ روش محدودی نیست؛ بنابراین مطابق با سلیقه زیباجو می‌توان از روش های مختلف برای جوانسازی بافت صورت کمک گرفت. برای آشنایی بیشتر با نتایج این روش می‌توانید عکس های قبل و بعد زیباجویان را در این کلینیک مشاهده فرمایید. تغییرات کلاینت ها در عکس های بعد از لیفت صورت، کاملا مشهود و طبیعی می‌باشد. در جلسه مشاوره ای می‌توانید عکس های قبل و بعد زیباجویان را در این کلینیک مشاهده فرمایید. برای جوانی و شادابی پوست صورت خود می توانید به کلینیک زیبایی دوما اعتماد کنید.

این کلینیک با بهره گیری از جدیدترین نخ های استاندارد و توسط تکنسین های حرفه ای پزشکی این روش را انجام می‌دهد. الفبای جوانی را با این کلینیک زیبایی می‌توانید معنا ببخشید.   

سوالات متداول

لیفت با نخ نسبت به بقیه روش های تهاجمی تری مانند جراحی های پلاستیک، ماندگاری کمتری دارد. البته در عین ماندگاری کم، عوارض و هزینه آن هم بسیار کمتر است و بسیاری افراد ترجیح می دهند از همین روش موقت و راحت تر استفاده کنند. ماندگاری لیفت با نخ، به عوامل زیادی بستگی دارد که به طور کلی، بین ۶ تا ۱۲ ماه است.

برای تعیین قیمت لیفت صورت با نخ، هزینه دقیقی وجود ندارد و قیمت هر پزشک زیبایی با پزشک دیگر تفاوت دارد. با این حال، نکته بسیار مهمی که در این مورد وجود دارد، این است که مهم ترین فاکتور تعیین کننده دستمزد پزشکان، تجربه و تخصص آن هاست. به همین دلیل هم هرگز نباید به هزینه های خیلی پایین برای لیفت صورت اعتماد کنید.

بسیاری از افراد گمان می کنند که وقتی نخ جذبی بعد از گذشت ۶ ماه توسط پوست جذب می شود، ماندگاری و خاصیت آن نیز از بین می رود. در حالی که اصلاً این گونه نبوده و حتی بعد از جذب نخ نیز پوست همچنان به خاصیت کلاژن سازی خود ادامه می دهد. در نتیجه، پوست بعد از گذشت این زمان به حالت ابتدایی خود باز نمی گردد و تا حدود یک تا دو سال همچنان اثرات آن مشهود است.

نظرات مراجعین

من برای حالت چشام که به سمت پایین بود که تصمیم گرفتم لیفت صورت با نخ انجام بدم در کلینیک دوما و از نتیجه اش خیلی راضی ام و دوستامم رفتند راضی بودند.
ریحانه رضوی
من در کلینیک زیبایی دوما لیفت صورت با نخ انجام دادم و صورتم جوان تر و شاداب تر شد.
شیرین عبداللهی
من برای کل صورتم که که حالت افتادگی پیدا کرده بود لیفت صورت با نخ انجام دادم و واقعا راضی ام.
نگین پورمحمدی
من در کلینیک دوما از خدمات لیفت صورت با نخ استفاده می کنم. بسیار عالی است و پوستم بسیارکشیده و جوان شده است.
شقایق بیات
Scroll to Top
اسکرول به بالا
Call Now Buttonدریافت تخفیف و رزرو نوبت