ساکشن غبغب صفر تا 100: همه آنچه باید بدانید؟

هرآنچه که باید در مورد ساکشن غبغب بدانید!

یکی از معیارهای زیبایی صورتی کانتورینگ شده و استخوانی می باشد. با افزایش وزن در ناحیه غبغب چربی های مازاد تجمع پیدا می کنند. متاسفانه حتی پس از لاغری نیز سلول های چربی در این ناحیه از بین نمی روند. برای از بین بردن چربی این ناحیه می توانید ساکشن غبغب انجام دهید. پس از اتمام این عمل سرپایی صورتی کانتور شده و بدون نقص خواهید داشت. این عمل زیبایی برای آقایان و بانوان در رنج سنی مختلف بسیار مناسب می باشد.

پس از اتمام این عمل سرپایی معجزه جدیدی از زیبایی را لمس خواهید کرد. برای داشتن صورتی کاملا کانتورینگ شده فقط کافی است؛ این عمل را انجام دهید. ابعاد جدیدی از زیبایی را با ساکشن غبغب تجربه خواهید کرد. این جراحی سرپایی به لیفت و ساکشن ناحیه غبغب و همچنین گردن کمک شایانی می کند. برای قرار گرفتن در مسیر زیبایی همین امروز نسبت به انجام این جراحی اقدام کنید. این عمل بدون خطر و کاملا ایمن می باشد؛ به همین علت محبوبیت قابل توجهی را در بین زیباجویان به دست آورده است.

در این مقاله موضوعات زیر بررسی می‌شود:

عمل ساکشن غبغب چگونه انجام می شود؟

یکی از عمل های زیبایی آسان و با دوره نقاهت کوتاه مدت، لیپوساکشن غبغب می باشد. برای شروع این عمل پزشک در طی یک جلسه مشاوره ای خواسته های زیباجو را بررسی می کند. در جلسه بعدی پزشک یک برش بسیار کوچک در اندازه نهایت ۲ سانتی متر در قسمت غبغب ایجاد می کند. سپس از طریق دستگاه لیپوساکشن چربی ها را خارج خواهد کرد. در واقع برای خارج کردن چربی ها از لوله ای استیل به نام کانولا استفاده می شود. این لوله چربی بین بین پوست و ماهیچه را به صورت ۱۰۰ درصدی جدا می کند.

 

ساکشن غبغب

جالب است بدانید، که این لوله آسیبی به بافت پوست و ماهیچه وارد نمی کند. قطر لوله کانولا کمتر از ۵ میلی متر می باشد. در طی یک جلسه تمامی چربی های ناحیه غبغب خارج می شود. سپس محل بریده شده پزشک بخیه خواهد زد.

در نهایت به کمک بانداژ و گن های مخصوص محل عمل پوشش داده می شود. نتایج نهایی بعد از عمل بین یک هفته الی دو هفته آشکار خواهند شد.

عمل ساکشن غبغب برای چه کسانی مناسب است؟

این عمل زیبایی برای آقایان و بانوانی که از چربی اضافی در ناحیه غبغب رنج می برند؛ بسیار توصیه می شود. این عمل کمترین میزان از عوارض را دارا می باشد. تمامی افراد در رنج سنی مختلف می توانند این عمل زیبایی را انجام دهند. یکی از شروط اصلی انجام ساکشن غبغب الاستیکی بودن پوست می باشد. در صورتی که پوست خاصیت الاستیک خود را از دست داده باشد؛ پزشک این عمل زیبایی را انجام نخواهد داد. از اوایل ۲۰ سالگی آقایان و بانوان مجاز به انجام این جراحی هستند.

برای زیباجویان در رنج سنی بالای ۴۰ سال پزشک در کنار لیپوساکشن غبغب جراحی لیفت پوست گردن را نیز به صورت همزمان انجام می دهد. تحت چنین شرایطی به راز جاودان جوانی نیز دست پیدا خواهید کرد. چربی های سطحی در این جراحی به صورت دائمی از بین می روند.

خداحافظی با غبغب با ساکشن در دوما!

برای کسب اطلاعات بیشتر و رزرو وقت، با شماره 02122053816 تماس بگیرید.

بررسی مزایا ساکشن غبغب:

این عمل زیبایی سرپایی به دلیل مزایا و ویژگی های بی شماری که دارد؛ بسیار مورد توجه قرار گرفته است. به نوعی با ساکشن غبغب علاوه بر تجربه ابعاد جدیدی از زیبایی گامی بزرگ در جهت حفظ سلامتی خود نیز برخواهید داشت‌. لیپوساکشن غبغب به داشتن چهره ای زیبا و بدون نقص در هر سنی کمک خواهد کرد. برخی از مزایای اصلی این جراحی شامل موارد ذیل هستند:

● در این عمل زیبایی چربی ناحیه غبغب به صورت ۱۰۰ درصدی از بین می رود.

● جراحی در یک جلسه به اتمام می رسد و دوره نقاهت کاملا کوتاه مدت می باشد.

● عوارض و خطرات احتمالی این عمل بسیار کم است.

● پس از اتمام جراحی چهره ای زیبا و جوان تر خواهید داشت.

● این جراحی به تغییر معیارهای سلامتی در هر فردی کمک می کند.

● این عمل به سفت شدن پوست و ماهیچه ناحیه گردن نیز کمک می کند.

برای زیباجویان در رنج سنی بالای ۴۰ سال پزشک در کنار لیپوساکشن غبغب جراحی لیفت پوست گردن را نیز به صورت همزمان انجام می دهد. تحت چنین شرایطی به راز جاودان جوانی نیز دست پیدا خواهید کرد. چربی های سطحی در این جراحی به صورت دائمی از بین می روند.

عوارض ساکشن غبغب چیست؟

یکی از سوالات اساسی که ذهن زیباجویان را درگیر می کند؛ عوارض ساکشن غبغب می باشد. این جراحی به نسبت سایر روش های رایج عوارض کمتری دارد. با خیالی آسوده در هر سنی می توانید نسبت به انجام این عمل اقدام کنید. در صورتی که پزشک از مهارت لازم برخوردار باشد؛ امکان بروز هرگونه عارضه ای بسیار کاهش پیدا می کند.

همچنین پزشک باید از ابزار و تجهیزات مناسب استفاده کند. از عوارض عمل غبغب در برخی از گروه های سنی خاص می توان به موارد زیر اشاره کرد: 

● خونریزی موقت

● عدم تقارن در دو طرف صورت

● ایجاد حساسیت و التهاب در پوست

● احساس درد و ناراحتی

● عفونت

● آسیب عصبی و ورم

● جای زخم

اگر به دنبال کاهش ریسک ساکشن غبغب هستید؛ برای انجام این عمل می توانید کلینیک زیبایی دوما را انتخاب کنید. این کلینیک مطابق با جدیدترین تکنیک های پزشکی جراحی ساکشن غبغب را انجام دهید. کلینیک زیبایی دوما بعد جدیدی از زیبایی را برای شما عزیزان می تواند رقم بزند

نحوه خوابیدن بعد از ساکشن غبغب چگونه است؟

یکی از دستورالعمل های مراقبتی بعد از این عمل نحوه خوابیدن می باشد. بعد از این عمل به مدت یک هفته الی ده روز باید به نحوه خوابیدن خود دقت کنید. پس از اتمام جراحی به هیچ عنوان به پهلو نخوابید. بهترین پوزیشن برای خواب بعد از ساکشن غبغب به صورت صاف و سربالا می باشد. به طوری که هیچ فشاری به قسمت گردن و چانه وارد نشود. در صورت عدم رعایت این نکته بهترین نتایج ممکن را دریافت نخواهید کرد. بعد از ۱۰ روز می توانید مطابق با روال عادی بخوابید. برای ایجاد راحتی بیشتر از بالش های طبی استفاده کنید. تحت چنین شرایطی حین خواب راحتی بیشتری را تجربه خواهید کرد.

هزینه ساکشن غبغب کاملا وابسته به مهارت پزشک و کلینیک انتخابی می باشد. کلینیک زیبایی دوما با قیمت باورنکردنی این جراحی را انجام می دهد. 

مراقبت های بعد از ساکشن غبغب:

با رعایت مراقبت های بعد از عمل ساکشن می توانید نتایج بهتری را دریافت کنید. در دوره نقاهت بعد از این جراحی هر یک از کلاینت های عزیز مستلزم رعایت چنین دستورالعمل هایی هستند. در پاسخ به سوال ساکشن غبغب چقدر طول میکشه باید اشاره کرد، که این عمل زیبایی در مدت زمان بین ۵۰ دقیقه الی ۱ ساعت انجام می شود‌. اگر فیلم عمل ساکشن غبغب را مشاهده کنید؛ بیشتر با نحوه انجام این جراحی آشنا خواهید شد.

در سایه رعایت چنین مراقبت هایی نتایج مطلوبی از این جراحی دریافت خواهید کرد. پس از انجام این جراحی نکات مراقبتی زیر را حتما اجرا کنید:

● در روزهای اول بعد از جراحی حتما سربالا بخوابید.

● از دستکاری کردن و وارد کردن فشار به محل جراحی اکیدا خودداری کنید.

● مصرف مایعات را تا حد قابل توجهی افزایش دهید.

● بعد از جراحی تا ۲ ساعت از رانندگی پرهیز کنید.

● برای کاهش درد و تورم بعد از این عمل می توانید از مسکن های مجاز و تجویز شده توسط پزشک استفاده کنید.

● در ۳ روز اول بعد از جراحی از حمام پرهیز کنید. محل جراحی در روزهای اول بیشتر مستعد عفونت و التهاب می باشد.

علت های به وجود آمدن غبغب:

عوامل مختلفی به صورت مستقیم و غیر مستقیم می توانند منجر به ایجاد چربی مازاد در ناحیه غبغب شوند‌‌‌‌. به طور کلی افزایش و کاهش وزن ناگهانی یکی از علل اصلی به وجود آمدن غبغب می باشد. از دیگر علل رایج ایجاد غبغب می توان به افزایش سن اشاره کرد. در برخی از افراد با بالا رفتن سن میزان غبغب نیز افزایش پیدا می کند. افتادگی پوست در ناحیه گردن و چانه نیز باعث ایجاد غبغب می شود.

متاسفانه بعد از کاهش وزن و همچنین رعایت رژیم های غذایی خاص نیز غبغب از بین نخواهد رفت. خوردن مواد غذایی چرب می تواند شانس بروز غبغب در سنین مختلف را تا بیش از ۴۹ درصد افزایش دهد. برای رهایی از شر چربی های اضافی قسمت غبغب فقط باید نسبت به انجام این عمل اقدام کنید. برای موفقیت در چالش زیبایی فقط کافی است؛ این عمل سرپایی را انجام دهید.

چه مدت بعد از ساکشن غبغب باید گن بست؟

گن مخصوص غبغب با هدف ایجاد زیبایی بیشتر و نابودی دائم چربی های این ناحیه طراحی شده است. این گن به بهبودی بهینه و سریع محل جراحی نیز کمک می کند. به نوعی پزشک در جهت تثبیت نتایج جراحی زیباجو را مستلزم به استفاده از گن می کند. با بستن مداوم گن بعد از جراحی می توانید بار دیگر تجلی متفاوت از زیبایی را در چهره خود تجربه کنید. این گن هیچ گونه فشار مضاعفی به محل زحم وارد نمی کند. همچنین راهکاری طلایی برای بهبودی کامل در بازه زمانی کوتاه مدت تری می باشد. به کمک گن می توانید چربی های باقی مانده را نیز از بین ببرید. بعد از ساکشن غبغب باید بین دو هفته الی سه هفته از گن استفاده کنید.

مدت زمان بستن گن را پزشک تعیین می کند. بر اساس سن زیباجو مدت زمان استفاده از گن می تواند متغیر باشد. کلینیک زیبایی دوما آرزوی زیبایی بیشتر شما کلاینت های عزیز را می تواند به واقعیت تبدیل کند. برای انجام این عمل می توانید مجموعه تخصصی دوما را انتخاب کنید. کلینیک زیبایی دوما با هزینه ای کاملا متعارف این جراحی را انجام می دهد.  

سوالات متداول

ساکشن غبغب برای چه کسانی مناسب است؟

ساکشن غبغب می‌تواند برای افراد با موارد زیر مفید باشد:

  • چربی اضافی زیر چانه و گردن
  • پوست شل و افتاده در ناحیه غبغب
  • خط فک نامشخص
  • گردن گرد

ساکشن غبغب معمولاً به صورت سرپایی در مطب پزشک انجام می‌شود. در این روش، پزشک از یک بی‌حسی موضعی یا عمومی برای بی‌حس کردن ناحیه استفاده می‌کند. سپس یک برش کوچک در زیر چانه ایجاد کرده و از یک لوله نازک به نام کانولا برای مکش چربی اضافی استفاده می‌کند. پس از اتمام، برش با بخیه بسته می‌شود.

  • می‌تواند به طور موثر چربی اضافی زیر چانه و گردن را از بین ببرد.
  • می‌تواند به ایجاد خط فک صاف‌تر و مشخص‌تر کمک کند.
  • نتایج می‌توانند دائمی باشند.
  • دوره نقاهت کوتاه است.

نتیجه‌گیری

کلینیک زیبایی دوما از جراحان پلاستیک باتجربه ای برخوردار است که می توانند به شما کمک کنند تا تعیین کنید آیا ساکشن غبغب برای شما مناسب است یا خیر. ما همچنین طیف گسترده ای از گزینه های درمانی دیگر را برای از بین بردن غبغب ارائه می دهیم، مانند تزریق چربی و لیفت گردن و قطعا بهترین مرکز ساکشن غبغب در جردن است. برای رزرو وقت مشاوره یا کسب اطلاعات بیشتر در مورد خدمات ما، با ما تماس بگیرید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Scroll to Top
اسکرول به بالا
دریافت تخفیف و رزرو نوبت