بهترین مرکز ساکشن غبغب در جردن

خدمات زیبایی توسط پزشک متخصص، بسیار طبیعی

انجام بسیاری از جراحی های تهاجمی و غیر تهاجمی زیبایی، مورد توجه بسیاری از بانوان و آقایان قرار گرفته است. امروزه اعضای صورت و گردن، مرکز توجه جراحی های زیبایی می‌ باشد که نتیجه چشمگیری را به تصویر کشیده است. 

رزرو وقت ساکشن غبغب در آفریقا

برای مشاوره و رزرو نوبت ساکشن غبغب در جشنواره تخفیف تماس بگیرید.

ساکشن غبغب چیست؟

یکی از جراحی هایی که امروزه روی صورت و گردن انجام می‌ شود، ساکشن غبغب می‌ باشد. این جراحی که به عنوان جراحی تهاجمی در علم پزشکی، مورد شناخت قرار گرفته است، تنها گردن و قسمت زیرین چانه را درگیر می‌ کند. 

عموما تجمع چربی زیاد در قسمت زیرین چانه و به اصطلاح غبغب، منجر به قطور شدن گردن می‌ شود، صورت را بزرگتر نشان داده و همزمان تاثیر بسیار معکوسی در زیبایی فرد می گذارد. چاقی مفرط و همچنین افزایش سن، از دلایل مهم به وجود آمدن غبغب هستند. در علم پزشکی، با استفاده از تخصص های عالی و همچنین دستگاه های فوق پیشرفته، عمل تخلیه سازی چربی موجود در غبغب، به راحتی انجام می گیرد. این عمل به طور کلی، ساکشن غبغب نام گرفته است.

تخلیه غبغب با ساکشن، برای آقایان و بانوان در رده های سنی مختلف قابل انجام است. برای انجام ساکشن غبغب و رفع چربی مازاد موجود در زیر چانه، در اولین مرحله پزشک با بررسی و معاینه، نیاز به این عمل را تعیین می‌ کند و نوع آن را مشخص می سازد. 

در انجام ساکشن غبغب، همواره عمل لیفت گردن نیز می‌ تواند به انجام برسد. لیفت گردن، کشیدگی پوست گردن را منجر شده و می‌ تواند سفتی و صافی زیر چانه را بعد از عمل تخلیه چربی توسط ساکشن، امکان پذیر نماید. عمل لیفت گردن برای تمامی افراد لزومی ندارد چون سنین بیست تا چهل سالگی، از سفتی پوست مناسبی در قسمت زیر گردن برخوردار هستند. این مورد توسط پزشک، بررسی و تعیین می‌ شود. 

لیپوساکشن غبغب چیست؟

لیپوساکشن غبغب، همواره توسط ابزار و دستگاه های ویژه ای به انجام می رسد. پزشک زیبایی و یا جراح متخصص، با بهره گیری از فناوری های نوین تولید شده در علم زیبایی، رفع غبغب با ساکشن را در کوتاه ترین زمان و همچنین با درد بسیار کم به انجام می رسانند. 

برای این کار، وسیله ای به نام کانولا، مهمترین ابزار ساکشن غبغب می‌ باشد. بعد از ضدعفونی کردن غبغب فرد، از طریق برش های ریز گردن، کانولا وارد غبغب شده و چربی های موجود را ساکشن می کند. با تخلیه چربی ها، چانه فرم اصلی خود را در صورت افراد نشان می دهد و همچنین زاویه فک، به بهترین حالت ممکن ایجاد می‌ شود. 

در انجام ساکشن غبغب همواره می‌ توان از بیهوشی و بی حس کننده استفاده کرد. بیهوشی بیشتر برای افرادی انجام می گیرد که عمل لیفت گردن را همراه ساکشن به انجام می رسانند. بیشترین میزان عمل ساکشن غبغب به صورت سراپایی و با بی حسی انجام می گیرد که هیچگونه دردی را اعمال نمی کند. 

رفع غبغب با ساکشن
لیپوساکشن غبغب
Previous slide
Next slide

مزایا ساکشن غبغب در کلینیک زیبایی دوما

doublechin-suction
 ✔ جوان شدن چهره
 ✔ بدون بیهوشی و درد
 ✔ دوره نقاهت کوتاه مدت
 ✔ سفت شدن پوست گردن
 ✔ رفع چربی‌های اضافی در ناحیه فک و گردن

عوارض ساکشن غبغب

با توجه به تهاجمی بودن عمل ساکشن غبغب، عوارضی کوتاه مدت برای فرد موردنظر به وجود می آید که نیاز به آگاهی و درک فردی دارد تا نسبت به آن، اقدامات مراقبتی لازم صورت پذیرد.    از سری عوارض بعد از ساکشن غبغب می‌ تواند به موارد زیر اشاره کرد:

  • تورم
  • عفونت و تب در روزهای اول 
  • کبودی زیر چانه و گردن و تورم
  • درد در فک هنگام حرف زدن و بلع
  • قرمزی و یا زردی قسمت ساکشن شده
  • سوزن سوزن شدن زیر چانه و حالت سفتی آن

این موارد برای همه افرادی که عمل ساکشن غبغب انجام داده اند، ایجاد نمی شود. چون براساس میزان چربی تخلیه شده و همچنین شدت احساس درد فردی، علائم می‌ تواند برای افراد متفاوت باشد. 

ورم بعد از ساکشن، یکی از موارد مهمی است که افراد را با دغدغه مواجه می سازد. از این رو دکتر بعد از انجام ساکشن، با بانداژ کردن گردن، می‌ تواند در کاهش ورم اقدام مناسبی انجام دهد. ورم موردنظر بعد از گذشت یک هفته، کم کم از بین رفته و حدود یک الی دو ماه بعد به صفر می رسد. 

خداحافظی با غبغب با ساکشن در دوما!

برای کسب اطلاعات بیشتر و رزرو وقت، با شماره 02122053816 تماس بگیرید.

دستگاه ساکشن غبغب

دستگاه ساکشن غبغب، با توجه به فناوری های جدید ارائه شده در حوزه زیبایی، سال به سال مدرن تر می‌ شود. بنابراین با آگاهی از نوع مدل دستگاه ساکشن و همچنین تخصص مراکز زیبایی و پزشکی موردنظر، می‌ توان ساکشن اصولی و درمانی را به انجام رساند. 

دستگاه ساکشن غبغب، می‌ تواند کیفیت ساکشن موردنظر را تعیین نماید. البته با انجام ساکشن و لیپوساکشن غبغب، برگشت چربی به قسمت زیر چانه به هیج عنوان صورت نمی گیرد. اما با انتخاب کلینیک و یا مراکز زیبایی دارای دستگاه های مدرن ساکشن، اطمینان از انجام اصولی ساکشن غبغب توسط مراجعان افزایش می یابد. اگر قصد انجام ساکشن غبغب را دارید، قطعا بهترین اتنخاب کلینیک زیبایی دوما در نلسون ماندلاست.

رزرو وقت ساکشن غبغب

مراقبت بعد از ساکشن غبغب

عموما تعویض پانسمان به صورت منظم، از مراقبت های اصولی بعد از انجام ساکشن غبغب می‌ باشد. بعد از پانسمان، حتما باید بانداژ اصولی گردن انجام بگیرد و در هنگام خواب نیز اعمال گردد. انجام مراقبت بعد ساکشن غبغب برای افراد ورزشکار و معمولی الزامی بوده و ارتباطی به جثه، وزن و جنسیت و آمادگی بدنی افراد ندارد. 

ورزش های سنگین، دو میدانی و حتی کارهای سنگین خانه نیز در ماه اول ساکشن غبغب، توسط پزشک متخصص مورد پرهیز قرار گرفته است. برای کاهش درد بعد از عمل، طبق تجویز دکتر می‌ توان مسکن های ضد درد را استفاده نمود. انجام ورزش بعد از ساکشن غبغب، محدودیتی ندارد اما بهتر است در مدت زمان تعیین شده توسط پزشک، هیچگونه فعالیت بدنی سنگین و ورزشی انجام نگیرد. این مورد برای کاهش مدت زمان نقاهت ساکشن غبغب، ضروری می‌ باشد. 

دوره نقاهت ساکشن غبغب

ساکشن غبغب با توجه به سرپایی بودن آن، از دوره نقاهت بسیار کوتاهی برخوردار است. هفته اول برای افراد می‌ تواند هفته مهمی باشد که تجربه درد و ورم، در این مدت زمان دور از انتظار نخواهد بود. انجام مشاغل بیرون از منزل، می‌ تواند بعد از هفته اول، ادامه داشته باشد. 

هزینه ساکشن غبغب

هزینه ای که برای ساکشن غبغب انجام می گیرد، یک هزینه ای بسیار مناسب برای زیباسازی صورت شما می‌ باشد. با این حال سال به سال به میزان 15 الی 20 درصد به هزینه موردنظر افزوده می‌ شود. لازم به ذکر است که استفاده از دستگاه های مختلف و همچنین تخصص پزشک موردنظر، هزینه انجام ساکشن غبغب را متغیر می سازد.

نمونه کارها کلینیک دوما

سوالات متداول

معمولا مدت زمان دوره نقاهت یک هفته است اما افرادی که لیپوساکشن را در کنار لیفت گردن یا صورت انجام می‌دهند دوره نقاهت آن ها به دو هفته می‌رسد.

ساکشن غبغب نتیجه‌ای طولانی و با ماندگاری بالا دارد و در صورت ثابت نگه‌داشتن وزن، ماندگاری عمل آن به حدود 10 سال خواهد رسید.

 عوارض جانبی در ساکشن غبغب ممکن است شامل تورم، کبودی، عفونت و عدم تقارن صورت باشد.

این جراحی در سنین ۲۰ تا ۵۰ سال نتیجه بهتری دارد.

این عمل معمولا جزء روش‌های کم خطر بوده و مشکلی ایجاد نمی‌شود.

 بیشترین میزان عمل ساکشن غبغب به صورت سراپایی و با بی حسی انجام می گیرد که هیچگونه دردی را اعمال نمی‌کند.

نظرات مراجعین

من تقریبا شش ماه هست که با کلینیک دوما آشنا شدم و لیپوساکشن غبغب و لیزر رو در این کلینیک انجام دادم و نتیجه خوبی گرفتم.
صدف میر پنجی
بیش از 1 سال است که تمام کارهای زیبایی و همچنین لیپوساکشن غبغب را در کلینیک دوما انجام دادم. از برخورد صمیمانه پرسنل تشکر میکنم.
مرجان محمدی
من اعتماد به نفس خیلی پایینی داشتم برای غبغبم اما با انجام ساکشن غبغب خیلی حس بهتری دارم. بهترین دکتر ساکشن غبغب در تهران رو دارند!
سالار امیدی
من در کلینیک دوما از خدمات فیشال و لیپوشاکسن غبغب استفاده کردم بسیار عالی بود و به دوستانم هم پیشنهاد دادم.
فاطمه نوروزی
Scroll to Top
اسکرول به بالا
مشاوره رایگان و دریافت تخفیف