مزایای فیشیال

مزایای فیشیال صورت چیست؟ ( مزایا، هزینه و مراحل انجام)

با افزایش سلول‌های مرده بر روی سطح پوست، میزان درخشندگی و شادابی پوست صورت شما کاهش می‌یابد. با استفاده از روش فیشیال، پوست به صورت عمیق پاکسازی شده و میزان درخشندگی آن بیشتر می‌شود. این روش در طی چندین مرحله، برای مدت یک ساعت بر روی پوست صورت انجام شده و نتایج شگفت انگیزی در جوانسازی پوست صورت به همراه دارد. با یک جلسه درمانی از فیشیال، جوش‌های سرسفید و سرسیاه پوست صورت شما از بین می‌روند. 

پوست صورت بر اثر عواملی همچون آکنه و جوش فراوان، اصلاح کردن پوست، نور آفتاب، آلودگی‌های محیط، تغذیه نامناسب و استرس دچار مشکلاتی می‌شود، برای درمان کردن مشکلات پوستی بهترین روش انجام فیشیال صورت است.

در این مقاله موضوعات زیر بررسی می‌شود:

فواید انجام فیشیال صورت چیست؟

این روش درمانی فواید و مزیت‌های زیادی برای پوست صورت دارد که عبارتند از: 

• با انجام یک جلسه درمانی از فیشیال صورت،‌ تمام آلودگی‌های محیطی جمع شده بر روی پوست پاکسازی می‌شوند.

• ماساژ صورت در این روش درمانی موجب کاهش استرس شما شده و احساس آرامش را در شما افزایش می‌دهد. 

• فیشیال صورت موجب جوانسازی پوست می‌شود. 

• با کمک این روش گردش خون در پوست بهبود پیدا کرده و آسیب‌های پوستی برطرف می‌شوند. 

• منافذ باز پوست، جوش‌های سرسفید و سرسیاه برطرف خواهند شد. 

• پوست صورت لیفت شده و موجب سفت شدن آن می‌شود. 

• رنگ پوست شما با انجام فیشیال، صاف و یکدست خواهد شد.

• این روش درمانی برای افزایش طراوت و شادابی پوست بسیار موثر است و موجب سم زدایی پوست صورت می‌شود. 

متخصص در طی مراحل فیشیال پوست صورت از بهترین روغن‌های طبیعی، عصاره‌های گیاهی، کرم‌های آنتی اکسیدان و نمک دریا برای پاکسازی پوست و درخشان شدن آن استفاده می‌کند. با انجام این مراحل پوست صورت به طور کامل تمیز شده و تمام سموم آن خارج می‌شوند. 

فواید فیشیال

چگونگی انجام فیشیال صورت

مراحل انجام فیشیال پوست شامل پنج مرحله زیر است که عبارتند از:

• در مرحله اول متخصص، پوست صورت و گردن را با استفاده از یک اسفنج یا پنبه نرم و مواد پاک کننده مناسب، پاکسازی کرده تا تمام آلودگی‌ها و مواد آرایشی باقیمانده بر روی پوست برطرف شوند. متخصص با استفاده از دستگاه بخور سرد و گرم به صورت همزمان، تمام جوش‌های سرسفید و سرسیاه موجود بر روی پوست را نرم کرده تا به راحتی تخلیه شوند.

• در مرحله دوم لایه برداری، متخصص با استفاده از یک محصول لایه بردار، بخار یا اسکراب مخصوص تمام سلول‌های مرده جمع شده بر روی پوست صورت را حذف می‌کند. در این مرحله پزشک متخصص پوست با توجه به نوع پوست صورت، از ابزارهای مختلف لایه برداری و ترکیبات شیمیایی متنوعی برای اسکراب پوست استفاده می‌کند. 

• در مرحله سوم متخصص با استفاده از یک ابزار فلزی مخصوص، تمام جوش‌های سرسیاه و سرسفید را خارج کرده تا پوست تمیز شود. در این مرحله منافذ پوست که با سلول‌های مرده یا چربی بیش از اندازه بسته و مسدود شده‌اند، به طور کامل تخلیه می‌شوند. مرحله تخلیه منافذ پوست، جزو مهم‌ترین و ضروری‌ترین مراحل فشیال پوست صورت محسوب می‌شود. 

• در مرحله چهارم با حرکات بیشتر بر روی قسمت فوقانی بدن و پوست صورت، ماساژ را آغاز کرده تا زهکشی صورت بهبود یابد. ماساژ پوست در این مرحله به بهبود گردش خون، سم زدایی و کلاژن‌سازی پوست کمک بسیار زیادی می‌کند و در واقع با این روش تمام مشکلات پوستی تا حد زیادی برطرف می‌شوند. 

• در مرحله آخر متخصص برای خشک نشدن پوست فرد، از یک ماسک ویژه و مناسب استفاده می‌کند تا طراوت، شفافیت و شادابی پوست افزایش یابد. بعد از برداشتن ماسک از روی پوست فرد، متخصص متناسب با نوع پوست از بهترین مرطوب کننده، آبرسان، تونر و سرم پوستی برای سطح پوست او استفاده کرده تا دهیدراته نشود. 

تمامی مراحل فیشیال پوست توسط دکتر پوست یا متخصص به مدت ۴۰ الی ۶۰ دقیقه طول می‌کشد. بعد از انجام این مراحل فرد بر روی پوست خود احساس سبکی داشته و نتایج آن را به خوبی مشاهده می‌کند. 

بهترین و متنوع ترین خدمات فیشیال برای انواع پوست.

برای کسب اطلاعات بیشتر و رزرو وقت، با شماره 02122053816 تماس بگیرید.

بعد از انجام فیشیال صورت باید چه اقداماتی را انجام دهیم؟

• اگر مراقبت‌ های بعد از انجام فیشیال پوست به طور دقیق توسط فرد انجام شود، اثرات بیشتری بر روی پوست صورت می‌گذارد. بعد از انجام این روش درمانی برای پوست صورت خود، از تماس دست با پوست صورت خودداری کرده و پوست جوش‌های خود را دستکاری نکنید، زیرا پوست بعد از انجام فیشیال حساس‌تر بوده و دچار آسیب بیشتری می‌شود. 

• برای استراحت پوست خود بعد از انجام این روش، بهتر است برای مدتی از لوازم آرایشی و انواع کرم پودرها استفاده نکنید. 

مزایای فیشیال صورت

• انجام فعالیت‌های ورزشی و رفتن به باشگاه را بعد از فیشیال صورت، به تاخیر بیندازید. زیرا تعریف کردن بعد از انجام این روش برای پوست صورت بسیار مضر است. 

• به مدت سه روز بعد از فیشیال صورت از لایه بردار استفاده نکنید. استفاده مداوم و بیش از حد از لایه بردار سبب آسیب دیدن پوست صورت می‌شود. 

• تا حدود ۷ روز بعد از فیشیال صورت، به هیچ عنوان از لیزر،وکس یا بند انداختن برای برطرف کردن موهای زائد صورت استفاده نکنید. 

• سعی کنید با ملایمت و آرامی پوست صورت خود را تمیز کرده و بشویید. 

• تا حدود چند روز بعد از این روش درمانی، حتماً از کرم ضد آفتاب استفاده کرده و تا جایی که ممکن است در زیر نور آفتاب قرار نگیرید. 

• بعد از فیشیال صورت، هرگز پوست را ماساژ ندهید. 

توصیه‌های لازم قبل از انجام فیشیال پوست صورت

قبل از فیشیال چه نکاتی را رعایت کنیم؟ قبل از انجام دادن این روش ابتدا باید نوع مشکلات پوستی خود را تشخیص داده و متناسب با پوست خود، این روش درمانی را در دفعات مناسب انجام دهید. اگر پوست تحریک پذیر و فوق العاده حساسی دارید که دچار جوش و آکنه فراوان شده است، بهتر است بدانید انجام فیشیال صورت برای شما می‌تواند نامناسب باشد. 

همچنین اگر بر روی پوست صورت شما جوش‌های قرمز رنگ و منافذ باز بسیار زیادی وجود دارد، بهتر است بعد از درمان جوش‌ها و زخم‌های پوست این روش درمانی را انجام دهید. 

مراحل انجام فیشیال پوست

فیشیال صورت برای چه کسانی مناسب است؟

چه کسانی می‌توانند فیشیال پوست انجام دهند؟ هر فردی که بیشتر از ۲۰ سال سن دارد، می‌تواند از این روش پرکاربرد و محبوب برای جوانسازی، شادابی، شفافیت و به تاخیر انداختن روند پیری پوست خود استفاده کند. 

عوارض انجام فیشیال پوست صورت چیست؟

هنوز عوارض فیشیال پوست به طور دقیق توسط افراد گزارش نشده و می‌توان گفت این روش برای پوست عوارض ناچیز و بسیار کمی به همراه دارد. این روش درمانی برای پوست صورت کاملاً بدون درد و غیر تهاجمی بوده و تمام التهاب‌ها و قرمزی‌های اندک به وجود آمده پس از آن، در کمترین زمان ممکن برطرف می‌شوند. بهتر است برای انجام این روش درمانی برای پوست صورت خود، بهترین مرکز درمانی پوست را انتخاب کنید تا دچار بیماری‌های قارچی یا عفونت‌های مختلف پوستی نشوید. که قطعا بهترین مرکز فیشیال پوست، کلینیک دوماست.

فیشیال پوست باید هر چند بار یک بار توسط فرد انجام شود؟

فیشیال صورت چند وقت یک بار باید انجام شود؟ برای اینکه اثربخشی این روش درمانی را بر روی پوست صورت خود مشاهده کنید، باید به طور مداوم آن را انجام دهید. فردی که در طی یک سال حدود ۴ بار فیشیال صورت توسط متخصص حرفه‌ای پوست انجام می‌دهد، تمام جوش و آکنه‌های پوست صورت خود را درمان کرده و مشکلات پوستی او برطرف ‌ می‌شوند. همچنین با انجام مداوم این روش درمانی پرکاربرد، جای اسکار و جوش‌های باقیمانده بر روی پوست صورت عمیق‌تر نشده و سریع تر محو می‌شوند. 

سوالات متداول

چه تعداد فیشیال صورت باید انجام دهم؟

تعداد فیشیال صورت مورد نیاز شما به نوع پوست و نیازهای شما بستگی دارد. اکثر متخصصان پوست توصیه می‌کنند که هر 4 تا 6 هفته یکبار فیشیال انجام دهید. با این حال، اگر پوست چرب یا مستعد آکنه دارید، ممکن است نیاز به فیشیال بیشتر داشته باشید.

  • می‌تواند به پاکسازی، لایه‌برداری و آبرسانی پوست شما کمک کند.
  • می‌تواند به بهبود گردش خون کمک کند.
  • می‌تواند به کاهش ظاهر چین و چروک و خطوط ریز کمک کند.
  • می‌تواند به افزایش درخشش پوست شما کمک کند.
  • می‌تواند به آرامش و استرس‌زدایی شما کمک کند.

نوع فیشیالی که برای شما مناسب است به نوع پوست و نیازهای شما بستگی دارد. برخی از انواع رایج فیشیال عبارتند از:

  • فیشیال پاکسازی: این نوع فیشیال برای از بین بردن سلول‌های مرده پوست، چربی و آلودگی‌ها از منافذ پوست شما طراحی شده است.
  • فیشیال لایه‌برداری: این نوع فیشیال برای از بین بردن لایه بیرونی سلول‌های مرده پوست از پوست شما طراحی شده است که می‌تواند به روشن شدن پوست و صاف شدن آن کمک کند.
  • فیشیال آبرسانی: این نوع فیشیال برای آبرسانی پوست شما و افزایش درخشش آن طراحی شده است.
  • فیشیال ضد پیری: این نوع فیشیال برای کاهش ظاهر چین و چروک و خطوط ریز و همچنین سفت شدن پوست شما طراحی شده است.

نتیجه‌گیری

اگر به دنبال راهی برای بهبود سلامت و ظاهر پوست خود هستید، فیشیال صورت یک گزینه عالی است. انواع مختلفی از فیشیال وجود دارد، بنابراین می توانید یکی را پیدا کنید که متناسب با نیازها و نوع پوست شما باشد. برای بحث در مورد اینکه آیا فیشیال برای شما مناسب است یا خیر و برای یافتن یک متخصص پوست واجد شرایط در منطقه خود، با یک متخصص پوست مشورت کنید.

کلینیک زیبایی دوما طیف گسترده ای از خدمات فیشیال را ارائه می دهد که برای رفع نیازهای خاص پوست شما طراحی شده است. متخصصان پوست ما با تجربه می توانند به شما کمک کنند تا فیشیال مناسب را برای شما انتخاب کنند و اطمینان حاصل کنند که بهترین نتایج را به دست می آورید. برای رزرو وقت مشاوره یا کسب اطلاعات بیشتر در مورد خدمات و مزایا فیشیال ما، با ما تماس بگیرید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Scroll to Top
اسکرول به بالا
دریافت تخفیف و رزرو نوبت