علت کوچک شدن چشم بعد از بلفاروپلاستی

علت کوچک شدن چشم بعد از بلفاروپلاستی + پیشگیری و درمان آن

افتادگی پلک در اثر افزایش سن، عوامل ژنتیکی و حتی اختلالات پزشکی به وجود می آيد. بلفاروپلاستی یک روش درمانی و زیبایی برای چشم ها شناخته می‌شود. علت کوچک شدن چشم بعد از بلفاروپلاستی می‌تواند واکنش بدن در اثر تغییرات ایجاد شده جدید باشد.

شما به کمک این روش می توانید فاکتورهای زیبایی را در چهره خود به وجود بیاورید. این جراحی، به عنوان یک عمل زیبایی با اثرات دائمی و معجزه آسا شناخته شده است. در سایه این جراحی با اعتماد به نفس بیشتری در هر محیط اجتماعی ظاهر خواهید شد. این روش درمانی بدون بازگشت است؛ بنابراین چهره ای شاداب و جذاب را پس از اتمام جراحی تجربه خواهید کرد.

یکی از علل کوچک شدن چشم پس از جراحی، دوره نقاهت نقاهت ناشی از این است. پس از این جراحی ابعاد جدیدی از شادابی و جوانی در انتظار شما خواهد بود. کلینیک زیبایی دوما به عنوان برترین مرکز تخصصی در زمینه این جراحی شناخته می‌شود. سرآغازی جدید از جوانی و زیبایی را پس از جراحی بلفاروپلاستی می‌توانید تجربه کنید.

موضوعاتی که در این مقاله بررسی می‌شود:

کوچک شدن چشم بعد از بلفاروپلاستی

کوچک شدن چشم بعد از عمل بلفاروپلاستی قابل درمان است؟

عوامل مختلفی به صورت مستقیم و غیر مستقیم می‌توانند باعث کوچک شدن چشم پس از عمل بلفاروپلاستی شوند. این عمل زیبایی بر روی بافت و عضله اطراف چشم انجام می‌گیرد. پس از اتمام این جراحی در اثر اسکارهای ایجاد شده چشم ها کوچک تر به نظر می‌رسند. در صورتی که این امر کاملا طبیعی و قابل درمان می‌باشد.

پس از مدت زمان کوتاهی این عارضه خفیف، بعد از رفع التهاب به طور کامل از بین می‌رود. این مشکل به راحتی قابل درمان می‌باشد؛ زیرا معمولا کوچک شدن چشم در اثر التهاب ناشی از برش در محل جراحی ایجاد می‌شود. این عارضه بر اساس عامل ایجاد کننده، در یک پروسه زمانی بین ۲ هفته تا نهایت ۱ ماه از بین می‌رود.

علت کوچک شدن چشم بعد از بلفاروپلاستی دوران نقاهت جراحی است. در دوران نقاهت به دلیل وجود تورم و پف پلکی چشم ها کوچک تر به نظر می‌آیند. با کاهش تدریجی این تورم، اندازه چشم های شما مثل قبل خواهد شد. پوست افراد میانسال در سنین بالا به دلیل عدم کلاژن سازی، خاصیت کشسانی خود را از دست می‌دهد؛ به همین علت پس از جراحی چشم ها کوچک تر به نظر می‌رسند. پس بهترین سن برای عمل بلفاروپلاستی چه سنی است؟ در حالی که در اثر رفع افتادگی و ایجاد حالت کشیدگی، چشم ها کوچک تر به نظر می‌رسند. در صورتی که با تغییر فرم چشم، این تغییر شکل ایجاد می‌شود.

عوارض عمل بلفاروپلاستی

کلینیک زیبایی دوما، یکی از بهترین کلینیک بلفاروپلاستی در تهران شناخته شده است که مطابق با جدیدترین متدهای پزشکی این جراحی را انجام می‌دهد؛ در نتیجه عوارض نهایی کمتری در انتظار شما زیباجوی عزیز خواهد بود. راز داشتن چشم هایی به گیرایی آهو قطعا انجام این جراحی می‌باشد.

برای اطلاعات بیشتر درمورد راه های درمان افتادگی پلک روی لینک کلیک کنید!

بلفاروپلاستی: راهی برای داشتن چشمانی جوان تر و شاداب تر.

برای کسب اطلاعات بیشتر و رزرو وقت، با شماره 02122053816 تماس بگیرید.

عوارض عمل بلفاروپلاستی:

یکی از دغدغه های اصلی افرادی که قصد انجام این جراحی دارند، آشنایی بیشتر با عوارض عمل بلفاروپلاستی می‌باشد. یکی از عوارض این عمل کوچک شدن چشم بعد از بلفاروپلاستی می‌باشد. این عارضه نیز کاملا موقت و مقطعی است. این جراحی در مقایسه با دیگری روش های منسوخ شده کمترین میزان از عوارض را دارا است.

عوارض این عمل زیبایی محدود به چند مورد خفیف می‌باشد؛ بنابراین بدون نگرانی می‌توانید این جراحی را انجام دهید. در صورت انجام این جراحی در مراکز زیبایی معتبر، عوارض ایجاد شده بسیار محدودتر خواهد بود. از عوارض خفیف این عمل می‌توان به موارد ذیل اشاره کرد:

●ایجاد تورم و کبودی در ناحیه چشم: در اثر ایجاد تغییرات در حالت چشم ها برای مدت زمان کوتاهی تورم و کبودی در محل جراحی ایجاد خواهد شد. این تورم و کبودی، نهایت تا یک ماه آینده از بین خواهد رفت.

●تاری دید: در ساعات اولیه پس از اتمام این جراحی، شاید شما دچار تاری دید شوید. این تاری کاملا موقتی و گذرا است و در حد چندین روز می‌باشد.

●ایجاد خارش در محل بخیه ها: پس از ۳ الی ۴ روز به علت بهبود محل برش، در این نواحی شما احساس خارش خواهید کرد. این احساس کاملا طبیعی است و در اثر بهبودی پوست ایجاد می‌شود.

اقدامات مهم بعد از عمل بلفاروپلاستی

●خونریزی جزئی: معمولا پس از جراحی در حد چندین قطره خونریزی خواهید داشت. بلفاروپلاستی، به عنوان یک جراحی با کمترین میزان از خونریزی شناخته می‌شود.

●جوش در محل بخیه: ایجاد جوش در محل بخیه امری کاملا طبیعی است. در صورتی که جوش ها ظاهر غیر طبیعی دارند؛ حتما با پزشک خود این مسئله را در میان بگذارید.

●کوچک شدن چشم ها: از دیگر عوارض گذرا این عمل جراحی، کوچک شدن چشم ها می‌باشد. پس از گذشت چند روز چشم های شما همانند قبل می‌شود.

همیشه کلینیک زیبایی دوما، در راستای بهبود شاخص های زیبایی و سلامت از جدیدترین روش ها، برای انجام این جراحی کمک می گیرد. نقطه عطف شادابی چهره در هر سنی، انجام این جراحی برای تامین زیبایی چشم ها می‌باشد. عوارض این عمل نظیر کوچک شدن چشم بعد از بلفاروپلاستی، در مقایسه با نتایج نهایی دریافتی، بسیار کم است.

علت اصلی کوچک شدن چشم بعد از بلفاروپلاستی چیست؟

کوچک شدن چشم بعد از بلفاروپلاستی، امری طبیعی است. مگر در مواردی که در اثر عدم اجرای روش های اصولی جراحی در محل برش بخیه ها، چشم ها کوچک تر از حد نرمال می‌شوند. تحت چنین شرایطی پلک ها تقارن و توازن خود را از دست می‌دهند؛ در نتیجه اندازه چشم ها کوچک تر به نظر خواهید رسید. در صورتی که چربی برداشتی از پشت پلک بیشتر باشد؛ در نتیجه چشم ها کوچک تر به نظر خواهند رسید. در دوران نقاهت در اثر سخت شدن پلک زدن، چشم ها کوچک تر به نظر خواهند رسید. اغلب این عوارض، خطری برای سلامت جسمی فرد ندارد.

در صورتی که روش جراحی توسط پزشک نادرست باشد؛ در نتیجه کوچک شدن چشم بعد از بلفاروپلاستی، ماندگار خواهد بود. کلینیک زیبایی تخصصی دوما، با اجرای تکنیک‌ های جدید و اصولی عوارض ناشی از این عمل نظیر کوچک شدن چشم ها را به حداقل می‌رساند. برای قرار گرفتن در مسیر جوانی، همین امروز نسبت به انجام این جراحی اقدام کنید.

چطور از عوارض عمل بلفاروپلاستی جلوگیری کنیم؟

چطور از عوارض عمل بلفاروپلاستی جلوگیری کنیم؟

حدود ۹۰ درصد از عوارض مربوط به عمل مانند کوچک شدن چشم بعد از بلفاروپلاستی، کوتاه مدت هستند. پس از اتمام دوره نقاهت این عوارض نیز به پایان خواهد رسید. اولین گام برای کاهش عوارض ناشی از این عمل، انجام این جراحی تحت نظر پزشک متخصص می‌باشد. پزشک با توجه به آگاهی که از ساختار و آناتومی پوست و چشم دارد، امکان ایجاد هرگونه عارضه را به حداقل می‌رساند. دومین گام در جهت کاهش عوارض، رعایت دستورالعمل های مراقبتی است.

با رعایت نکات مراقبتی شما می‌توانید عوارض ناشی از این عمل را کاهش دهید. حتما پمادهای تجویز شده توسط پزشک را در ساعت معین استفاده کنید.

نتیجه گیری

اگر قصد انجام بلفاروپلاستی را دارید، پیشنهاد ما به شما کلینیک زیبایی دوما است. در کلینیک دوما می‌توانید از بهترین دکترهای زیبایی یا دکتر جراح پلاستیک نوبت دریافت کنید. همچنین می‌توانید از مشاوره رایگان کمک بگیرید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Scroll to Top
اسکرول به بالا
دریافت تخفیف و رزرو نوبت