آر اف فرکشنال

ار اف فرکشنال درمان تخصصی پوست به کمک نسل جدید و به روز 1403

پوست شما گرانبهاترین دارایی شما به شمار می آید، به همین علت شما باید رسیدگی به پوست خود را تحت هر شرایطی اولویت اول خود قرار دهید، یکی از بهترین روش های جدید و امروزی که شما به کمک آن می توانید هرگونه عارضه پوستی را برای همیشه و به طور قطعی درمان کنید، قطعا آر اف فرکشنال می باشد. 

شما به کمک این روش می توانید بافت پوستی خود را در هر سنی ترمیم کرده و به احیای آن کمک کنید، امواج لیزری در این متد جدید وارد لایه های میانی پوست می شود و در نهایت شما پوست بدون نقص و کاملا درخشان خواهید داشت. 

آر اف فرکشنال تمامی آن چیزی را که پوست شما جهت زیبایی احتیاج دارد، را تامین می کند، این روش کاملا غیر تهاجمی و بدون درد می باشد، معجزه واقعی پوست حتی در سنین بالاتر قطعا آر اف فرکشنال است. 

به کمک این روش شما می توانید آن چه که از زیبایی پوست در ذهن شما پدیدار شده است، به واقعیت تبدیل کنید، کلینیک زیبایی دوما مطابق با آخرین اصول جهانی این متد را اجرا می کند، طلایی ترین گامی که برای پوست خود می توانید بردارید، قطعا انتخاب این روش می باشد.

موضوعاتی که در این مقاله به آن پرداخته می‌شود:

آر اف فرکشنال چیست؟

این روش غیر تهاجمی، بدون درد و بدون خونریزی جهت اصلاح بافت پوستی به کار گرفته می شود، در این شیوه به کمک امواج رادیویی و لیزری به پوست شوک وارد می شود، این شیوه کاملا ایمن و بدون ریسک می باشد و هیچ خطری سلامت پوست شما را تهدید نخواهد کرد.

این روش در لیست به روزترین و جدیدترین شیوه های جوانسازی و رفع نواقص پوستی قرار دارد، در این شیوه شما هیچ گونه درد مضاعفی را احساس نخواهید کرد.

نسخه جدید دستگاه آر اف فرکشنال در کلینیک زیبایی دوما موجود است و این دستگاه به احیای بافت پوستی بیش از پیش کمک می کند.

آر اف فرکشنال چیست

آر اف فرکشنال برای جای جوش

یکی از عارضه هایی که در سنین جوانی پوست درگیر آن می شود، جوش صورت می باشد، گاهی اوقات بر اثر عوامل مختلف جای جوش روی صورت باقی می ماند و ظاهری ناخوشایند را به وجود می آورد، جای جوش، زیبایی صورت شما را با خطر می تواند مواجه کند. 

آر اف فرکشنال به کمک امواجی که از خود ساطع می کند، هرگونه جای جوشی را برای همیشه ترمیم کرده و حتی به طور ۱۰۰ درصدی از بین می برد.

بر اساس آخرین تحقیقات انجام گرفته قطعی ترین روش برای درمان جای جوش قطعا آر اف فرکشنال می باشد، در کنار درمان پوست به کمک این روش می توانید به جوانسازی پوست خود نیز کمک کنید.

پوستی صاف، درخشان و جوان با آر اف فرکشنال دوما!

برای کسب اطلاعات بیشتر و رزرو وقت، با شماره 02122053816 تماس بگیرید.

آر اف فرکشنال برای لک صورت

پوست شما در اثر عوامل مختلف محیطی و ژنتیکی می تواند دچار لک صورت شود، لکه های صورت معمولا به راحتی از بین نمی روند و حتی زیبایی چهره را به خطر می اندازند، اگر احساس می کنید، لکه های صورت اعتماد به نفس شما را پایین آورده است، حتما آر اف فرکشنال را برای درمان این عارضه انتخاب کنید.

آر اف فرکشنال هرگونه لکه پوستی را شناسایی کرده و سپس به حذف آن کمک می کند، در این روش پس از اتمام هر جلسه لکه ها به مرور زمان کمرنگ می شوند و در نهایت از بین می روند.

آر اف فرکشنال برای لک صورت

کاربرد اصلی این دستگاه در درمان لکه های صورت می باشد، زیبایی بی بدیل پوست صورت شما در سایه این روش میسر خواهد شد.

آر اف فرکشنال برای ترک پوستی

ترک های پوستی در اثر از بین رفتن خاصیت الاستیک پوست در نواحی مختلف به وجود می آیند، در نهایت در این نواحی امکان آسیب دیدگی گسترده پوست نیز افزایش پیدا می کند، آر اف فرکشنال دستگاهی با قدرت اثربخشی بسیار بالا شناخته می شود، که علاوه بر ترمیم ترک های پوستی باعث تغییرات گسترده ای در بافت پوست نیز می شود، در نتیجه پس از درمان ترک های پوستی احتمال بروز دوباره این ترک ها به حداقل می رسد.

به کمک چند جلسه درمانی به واسطه آر اف فرکشنال برای همیشه می توانید هرگونه ترک پوستی را برای همیشه ریشه کن کنید.

تخصص اصلی کلینیک زیبایی دوما ایجاد معیارهای زیبایی در زیباجویان خود می باشد، با دوما فصل جدیدی از زیبایی را می توانید آغاز کنید.

آر اف فرکشنال برای صورت

آر اف فرکشنال برای چه سنی مناسب است؟

این روش در هر سنی قابل اجرا می باشد، اما اگر شما در بازه سنی مناسب نسبت به اجرای این روش اقدام کنید، قطعا نتایج دریافتی بیشتر ماندگار خواهد بود، تحقیقات و بررسی های میدانی مختلفی در این زمینه صورت گرفته است، در نتیجه اثبات شد، که بهترین سن برای انجام آر اف فرکشنال قطعا بازه سنی ۲۵ تا ۳۵ سال می باشد، که بافت پوستی در شرایطی نرمال و کاملا ایده آل قرار دارد.

شما با انجام این روش در بازه سنی ۲۵ تا ۳۵ سال به طور کامل می توانید از نتایج ۱۰۰ درصدی این روش درمانی بهره مند شوید.

تعداد جلسات آر اف فرکشنال

در این روش درمانی نتایج به صورت پله ای و تدریجی حاصل می شوند، به همین جهت پس از اتمام هر جلسه شما کمی بیشتر به زیبایی پوست خود نزدیک می شوید، در هر یک از جلسات عیوب و نقص های صورت شما یکی پس از دیگری برطرف شده و در نهایت زیبایی صورت شما توجه هر کسی را به خود جلب خواهد کرد.

تعداد جلسات آر اف فرکشنال کاملا وابسته به وضعیت پوستی شما می باشد. معمولا تعداد جلسات این روش درمانی برای اساس وضعیت پوستی زیباجو عددی بین ۳ تا ۸ جلسه است.

آر اف فرکشنال صورت

اما در صورتی که شما جهت درمان به موقع اقدام کنید، تعداد جلسات کمتر خواهد شد. کلینیک زیبایی دوما با بهره گیری از آخرین متدهای جهانی و همچنین دستگاه های به روز سعی در کاهش تعداد جلسات دارد و تاکنون نیز در این زمینه موفق عمل کرده است.

قبل و بعد آر اف فرکشنال

در این روش شما پس از اتمام هر جلسه درمانی می توانید نتایج را به صورت آنی مشاهده کنید، عکس های قبل و بعد هر یک از زیباجویان به قدری تفاوت دارد، که قطعا شما آن را احساس خواهید کرد، تمامی تغییرات کاملا نچرال و واقعی هستند و حتی پوست حالت شاداب تری به خود می گیرد. 

به کمک این روش بافت پوستی کاملا بازسازی و ترمیم می شود و در نتیجه عکس و قبل در هر یک از عکس های زیباجویان تفاوت را به راحتی حس خواهید کرد. 

شما اگر کلینیک زیبایی دوما را انتخاب کنید، در قالب یک فایل که در مجموعه وجود دارد، می توانید تمامی عکس های قبل و بعد زیباجویان را مشاهده کنید، که با چه تغییرات گسترده ای مواجه شده اند.

به دنیای پر از زیبایی به کمک آر اف فرکشنال می توانید سلامی دوباره بدهید.

قبل و بعد آر اف فرکشنال
عکس قبل و بعد آر اف فرکشنال

شستشوی صورت بعد از آر اف فرکشنال

رعایت مراقبت های لازم پس از انجام این روش یک شرط اساسی به شمار می آید، تحت چنین شرایطی شما می توانید نتایج مثبت بیشتری را دریافت کنید، یکی از اصلی ترین مراقبت ها پس از آر اف فرکشنال شستن صورت می باشد. 

شما پس از پروسه درمانی و ترمیمی توسط آر اف فرکشنال بعد حدود ۱ الی ۱ و نیم ساعت می توانید نسبت به شستن صورت خود اقدام کنید، اما حتما در ساعات اولیه از شوینده های قلیایی و اسیدی استفاده نکرده و شوینده ای ملایم را انتخاب کنید‌.

همچنین درجه حرارت آب را طوری تنظیم کرده، که بیش از حد گرم و سرد نباشد، به کمک رعایت این نکات شما از بروز هرگونه التهاب و تورم در ناحیه صورت پس از انجام آر اف فرکشنال جلوگیری خواهید کرد.

مراقبت بعد از آر اف فرکشنال

قطعا رعایت مراقبتی پس از انجام این روش حرف اول را می زند و شما باید رعایت این نکات را اولویت اول خود قرار دهید.حتما تا ۷۲ ساعت از هرگونه ماده آرایشی و حتی کرم ضد آفتاب استفاده نکنید، چون احتمال بروز هرگونه واکنشی در پوست وجود دارد، تا ۴۸ ساعت از استحمام با آب گرم و جکوزی خودداری کنید. 

تمامی کرم های مراقبتی نظیر: آبرسان ها و ترمیم کننده را که پزشک برای شما تجویز کرده است، حتما از آن ها استفاده کنید، چون این کرم ها به ترمیم بافت پوستی شما کمک می کنند، تا حد امکان تا ۲۴ ساعت در معرض مستقیم نور خورشید قرار نگیرید.

مراقبت بعد از آر اف فرکشنال

در صورتی که احساس خارش داشتید، می توانید از کمپرس یخ کمک بگیرید، تا زمانی که التهاب صورت برطرف نشده از اصلاح موهای زائد این ناحیه به هر روشی خودداری کنید، در نهایت استفاده از شوینده های قوی پس از آر اف فرکشنال کاملا ممنوع می باشد.

آر اف فرکشنال بهتر است یا هایفو؟

این دو روش به کمک تجهیزات به روز و مدرنی انجام می شوند و هر دو جهت ترمیم پوست به کار گرفته شده، همچنین هایفو بیشتر جهت جوانسازی، کلاژن سازی و حتی لیفت صورت مورد استفاده قرار می گیرد. 

در حالی که آر اف فرکشنال برای هر نوع عارضه پوستی یک درمان تکمیلی و موثر شناخته می شود، درمان هرگونه مشکل پوستی به کمک آر اف فرکشنال کاملا میسر می باشد و حتی هیچ گونه محدودیتی در درمان عارضه های پوستی به کمک این روش وجود ندارد. آر اف فرکشنال پوست شما را بدون نقص کرده و در نهایت به ترمیم آن کمک می کند.

آر اف فرکشنال بهتر است یا هایفو؟​

اگر خواستار ایجاد تغییرات بزرگ در پوست خود هستید، شما با انتخاب آر اف فرکشنال می تواند به شما کمک شایانی در این زمینه بکند.

هزینه آر اف صورت

یکی از عوامل اصلی محبوبیت این روش فوق العاده اثربخش و غیر تهاجمی قطعا هزینه های نهایی مربوط به آن می باشد، هزینه آر اف صورت در مقایسه با سایر روش های دیگر بسیار ارزان تر است و شما با بودجه ام کم می توانید زیبایی را به راحتی به خود هدیه دهید. 

البته هزینه انجام این روش در برخی از کلینیک های زیبایی تخصصی به مراتب ارزان تر می باشد، تحت چنین شرایطی شما با کف قیمت می توانید پوست خود را با معجزه ای به نام زیبایی و شادابی مواجه کنید. 

یکی از معتبرترین کلینیک های داخل کشور که در محدوده جردن واقع شده است مجموعه دوما می باشد، هزینه هر جلسه آر اف فرکشنال در این مرکز تخصصی کاملا مناسب و ارزان قیمت است، با انتخاب این روش شما می توانید پوست خود را به صورت ۱۰۰ درصدی ترمیم کنید.

موقع خداحافظی با هرگونه عارضه پوستی است، چون آر اف فرکشنال یک روش تکمیلی و موثر شناخته می شود.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Scroll to Top
اسکرول به بالا
دریافت تخفیف و رزرو نوبت