کربوکسی تراپی صورت

کربوکسی تراپی صورت بر اساس آخرین متد جهانی و جدیدترین دستگاه 1403

یکی از اصلی ترین دغدغه‌های افرادی که به دنبال زیبایی بیشتر چهره خود هستند، رفع هرگونه عارضه و لکه پوستی می‌باشد، پوست شما با گذشت زمان و افزایش سن دچار مشکلاتی نظیر: چین و چروک، کدری و افتادگی می‌شود. همچنین برخی از افراد به طور مادرزادی در پوست خود با عارضه هایی مثل: کک و مک و تیرگی مواجه می‌شوند، علم پزشکی امروز پیشرفت گسترده ای در حوزه‌های مختلف داشته است و شما به کمک بروزترین دستگاه های موجود در دنیا می‌توانید جوانی و شادابی را به ارزشمندترین دارایی خود که پوست شما است، هدیه دهید.

کربوکسی تراپی صورت روشی تدریجی با نتایج دائمی برای جوانسازی پوست صورت به شمار می‌آید، به کمک این روش شما فصل جدیدی از جوانی را حتی در سنین بالاتر می‌توانید تجربه کنید. کربوکسی تراپی در رده روش‌های ایمن و غیر تهاجمی شناخته می‌شود، که شما به کمک آن می‌توانید زیبایی را در ابعاد مختلف تجربه کنید، کربوکسی تراپی صورت روشی بدون محدودیت به شمار می‌آید، که شما به کمک آن می‌توانید تغییرات بسیار مثبتی را در پوست خود به وجود بیاورید، درمان ۹۹ درصد از عارضه های پوستی قطعا کربوکسی تراپی می‌باشد.

در این مقاله موضوعات زیر بررسی می‌شود:

دستگاه کربوکسی تراپی

یکی از مجهزترین دستگاه‌هایی که در حوزه زیبایی همیشه از آن استفاده می‌شود، دستگاه کربوکسی تراپی می‌باشد، این دستگاه دارای عملکرد متفاوت است و حتی نتایجی که این دستگاه به وجود می‌آورد، کاملا ماندگار و دائمی هستند. در داخل کشور فقط تعداد محدودی از مراکز معتبر دارای نسخه رسمی این دستگاه هستند و مراکز دیگر از نمونه‌های قدیمی و منسوخ شده استفاده می‌کنند، که احتمال بروز هرگونه عوارضی توسط این دستگاه ها به مراتب بیشتر است.

کربوکسی تراپی صورت

دستگاه کربوکسی تراپی کلیک زیبایی دوما تمامی لایسنس های جهانی را دریافت کرده و به عنوان یکی از محبوب‌ ترین دستگاه های دنیا شناخته می‌شود، که تاثیرات آنی و مثبتی را برای فرد به ارمغان می‌آورد.

قیمت کربوکسی تراپی صورت در سال جدید

یکی از اصلی‌ترین عوامل محبوبیت این روش کم تهاجم جهت زیبایی در سال های اخیر قیمت بسیار مناسب و اقتصادی آن می‌باشد، شما برای انجام این روش مستلزم پرداخت هزینه های هنگفت و مازاد نیستید و با کمترین قیمت نیز می توانید کربوکسی تراپی صورت خود را انجام دهید. در سال جدید قیمت کربوکسی تراپی با افزایش نرخ شدیدی مواجه نشده است و شما با همان قیمت می‌توانید از این روش جهت زیبایی بیشتر صورت خود کمک بگیرید، هزینه نهایی که شما جهت این روش پرداخت می‌کنید، در برابر نتایج نهایی دریافتی واقعا ناچیز است.

فواید کربوکسی تراپی صورت​

فواید کربوکسی تراپی صورت

این روش به دلیل فواید بسیار زیادی که دارد، توانسته در مدت زمان کوتاهی به اوج محبوبیت در بین زیباجویان برسد، در این روش شما می‌توانید پوست خود را جوانسازی کرده و حتی خاصیت الاستیک پوست خود را حفظ کنید. این روش در سنین بالاتر از ایجاد چین و چروک جلوگیری می‌کند و حتی شادابی و شفافیت خاصی را برای پوست شما به ارمغان می‌آورد.

هرگونه عارضه پوستی به کمک این روش قابل برطرف شدن می‌باشد و شما پوستی به لطافت ابریشم و سفیدی برف در نهایت خواهید داشت، کربوکسی تراپی بافت پوستی را جوان نگه می‌دارد و از افتادگی آن جلوگیری می‌کند، در واقع شما به کمک این روش با کمترین هزینه می‌توانید فیس لیفت را انجام دهید، کربوکسی تراپی تعداد کلاژن‌های پوستی را نیز می‌تواند به راحتی افزایش دهد و به ترمیم بافت پوستی در هر سنی کمک شایانی می‌کند.

کربوکسی تراپی یا فیشیال با مواد کربوکسی، یکی از روش‌های جوانسازی پوست، لیفت صورت و برطرف کردن مشکلات پوستی است که انجام آن مزایای بسیاری مانند برطرف کردن سیاهی زیرچشم، برطرف کردن چین و چروک‌های پوستی و… را به همراه دارد.

کربوکسی تراپی صورت با ژل

این روش مطابق با متدهای مختلف قابل اجرا می‌باشد، اما یکی از روش‌های اصلی جهت انجام کربوکسی تراپی که نتایج مثبت بیشتری را به ارمغان می‌آورد، قطعا کربوکسی تراپی صورت با ژل می‌باشد. شما به کمک این روش می‌توانید زیبایی را با هزینه ای کمتر برای پوست خود رقم بزنید و همچنین نتایج دریافتی در این شیوه ماندگاری بیشتری داشته و در رنج سنی بالای ۵۰ سال نیز نتایج بسیار درخشانی را به وجود می‌آورد.

کربوکسی تراپی صورت با ژل

کربوکسی تراپی صورت با ژل حتما باید توسط فردی با مهارت بالا در این زمینه انجام بگیرد. کلینیک زیبایی دوما به صورت کاملا حرفه ای در این حوزه فعالیت می‌کند و شما با انتخاب این مجموعه می توانید زیبایی را تجربه کنید.

کربوکسی تراپی صورت با ماسک​

کربوکسی تراپی صورت با ماسک

از دیگر روش های مرسوم و مورد تایید حوزه پزشکی جهت انجام این روش بهره گیری از ماسک های مخصوص می‌باشد، کربوکسی تراپی صورت با ماسک در مدت زمان کوتاه نتایج درخشانی را به ارمغان می‌آورد، که قطعا شما را بهت زده خواهد کرد، در این روش دی اکسید کربن موجود در ماسک ها به راحتی جذب پوست می‌شوند و در اثر این واکنش ایجاد شده پوست شما دچار تغییرات مثبت و گسترده ای در قسمت‌های مختلف خواهد شد.

شما به کمک این روش می‌توانید جوانسازی قسمت دور چشم خود را به بهترین شکل ممکن انجام دهید، کلینیک دوما تخصص بسیار بالایی در اجرای این روش دارد.

بهترین و جدیدترین روش کربوکسی تراپی برای جوانسازی پوست.

برای کسب اطلاعات بیشتر و رزرو وقت، با شماره 02122053816 تماس بگیرید.

کربوکسی تراپی صورت برای چی خوبه؟

این روش با افزایش جریان‌های خونی در زیر سطح پوستی باعث افزایش انعطاف پذیری پوست می‌شود و در نتیجه امکان ایجاد چین و چروک در بخش های مختلف غیر ممکن خواهد شد، کربوکسی تراپی تیرگی‌های نواحی مختلف صورت را نیز به راحتی از بین می‌برد و شما پوستی به سفیدی برف خواهید داشت.

در این روش شما می‌توانید ترک های پوستی خود را از بین ببرید و حتی به کمک کربوکسی تراپی شما دیگر با معضل لکه های صورت مواجه نخواهید شد، این روش به افزایش تعداد کلاژن های پوستی بسیار کمک می‌کند و شما همیشه حتی در سنین بالا نیز پوستی شاداب و بدون نقص خواهید داشت.

دی اکسید کربن به کمک کربوکسی تراپی به طور ۱۰۰ درصدی جذب بافت پوستی می‌شود و در نتیجه پوست شما در هر سنی دچار افتادگی نمی‌شود.

کربوکسی تراپی

مدت ماندگاری کربوکسی تراپی

از دیگر مسائل مهمی که ذهن افرادی را که قصد انجام این روش را دارند، به خود درگیر می‌کند، مدت ماندگاری کربوکسی تراپی می‌باشد، پژوهش های مختلفی در خصوص این موضوع در کشور فرانسه انجام گرفته است و در نهایت بررسی ها ثابت کرده، که در صورت ادامه جلسات درمانی شما می‌توانید نتایج قطعی تری را دریافت کنید.

در واقع مدت ماندگاری کربوکسی تراپی در صورت انتخاب یک مجموعه حرفه‌ای و ادامه جلسات درمانی قطعا بیشتر خواهد بود، اما به طور کلی در حدود ۸۹ درصد از موارد نتایج دریافتی دائمی و قطعی می‌باشد، چون به کمک این روش رگ‌های خونی در قسمت زیرین پوست ایجاد می‌شوند.

کربوکسی تراپی برای لک صورت

پوست دارای بافت کاملا حساس و ظریفی است و در اثر عوامل مختلف می‌تواند دچار لک شود، دوران بارداری، اشعه های نور خورشید و عوامل ژنتیکی و حتی حساسیت‌های دارویی تنها بخشی از عواملی هستند، که باعث ایجاد لک صورت می‌شوند. یکی از اصلی ترین کاربردهای کربوکسی تراپی درمان لک صورت می‌باشد، در این روش با افزایش جذب مواد معدنی شما می‌توانید لکه‌های صورت خود را برای همیشه درمان کنید.

کربوکسی تراپی برای لک صورت

به کمک این روش درمانی گردش خونی در محل افزایش پیدا کرده و در نهایت هرگونه لک صورتی برای همیشه ریشه کن می‌شود.

کربوکسی تراپی برای ترک پوست

کربوکسی تراپی برای ترک پوست

پوست شما در اثر کاهش و یا افزایش وزن می‌تواند دچار ترک پوستی شود، همچنین از دیگر عواملی که می‌تواند باعث ایجاد این عارضه شود، قطعا افزایش سن می‌باشد، ترک پوستی به راحتی قابل درمان نیست و شما باید روش ایمن و بدون ریسکی را انتخاب کنید، یکی از اهداف اصلی کربوکسی تراپی درمان ترک پوستی می‌باشد. 

شما به کمک این روش می‌توانید ترک های پوستی را از بین ببرید و پوستی صاف و شاداب همیشه داشته باشید. درمان ترک پوستی به کمک کربوکسی تراپی به راحتی امکان پذیر است.

کربوکسی تراپی ترک پوست

برای درمان ترک پوستی به کمک کربوکسی تراپی شما باید حتما مجموعه معتبر و شناخته شده ای را انتخاب کنید، که در تعداد جلسات کمتر بهترین نتایج را برای پوست شما به ارمغان بیاورد. کلینیک زیبایی دوما مهارت بسیار بالایی در این حوزه دارد و کربوکسی تراپی ترک پوست را به شیوه ای اصولی و کاملا مطابق با استانداردهای پزشکی انجام می‌دهد.

کلام آخر

هدف اصلی این مجموعه جلب رضایت ۱۰۰ درصدی شما زیباجویان عزیز می‌باشد، تنها روش درمانی برای اصلاح بافت پوستی قطعا کربوکسی تراپی است.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Scroll to Top
اسکرول به بالا
دریافت تخفیف و رزرو نوبت