تزریق بوتاکس صورت مردانه

تزریق بوتاکس صورت مردانه مطابق با جدیدترین متد پزشکی 1403

پوست صورت و عضلات آقایان بیشتر از بانوان درگیر مشکلات مربوط به پیری و افزایش سن می‌شود. یکی از نشانه های افزایش سن در آقایان چین و چروک پوست می‌باشد. شما به کمک تزریق بوتاکس صورت مردانه می‌توانید بسیاری از عارضه های مرتبط با پیری پوست و عضلات را از بین ببرید.

بوتاکس، به نوعی یک روش زیبایی برای از بین بردن چین و چروک می‌باشد. با تزریق بوتاکس برای چروک دور چشم، چروک های پنجه کلاغی خود را از بین می برد. شما با کمک این روش می‌توانید چروک سطح پوست را به طور کامل از بین ببرید. برای گام برداشتن در مسیر شادابی و جوانی، همین امروز نسبت به رزرو وقت بوتاکس اقدام کنید. بوتاکس پیشانی و صورت مردان، روشی بدون خطر برای از بین خطوط اخم و پیشانی می‌باشد. شما با تزریق این ماده در نواحی مختلف صورت می‌توانید چالش پیری را با موفقیت پشت سر بگذارید.

در این مقاله موضوعات زیر بررسی می‌شود:

ویژگی های تزریق بوتاکس به صورت مردان چیست؟

تزریق بوتاکس صورت مردانه به دلیل ویژگی های بی‌شماری که دارد؛ امروزه جزء متدهای بدون خطر برای زیبایی پوست می‌باشد. شما به کمک این روش می‌توانید تمامی خطوط پنجه کلاغی پوست را از بین ببرید. برای کاهش عمق خط اخم و خط خنده نیز می‌توانید از بوتاکس کمک بگیرید. شما به کمک این روش می‌توانید دو طرف صورت خود را قرینه کنید. برای درمان اسکارهای قدیمی صورت نیز می‌توانید از بوتاکس کمک بگیرید. به نوعی پس از تزریق بوتاکس، عضلات فلج می شوند؛ در نتیجه درمان حاصل می‌شود. شما به کمک بوتاکس می توانید ابروهای خود را بالا ببرید.

یکی از معیارهای زیبایی ابروهای کشیده و خوش فرم می‌باشد. با افزایش سن بافت لب به صورت تدریجی دچار افتادگی می‌شود. یکی از راه های درمان افتادگی لب در اثر افزایش سن، تزریق بوتاکس می‌باشد. پس از تزریق بوتاکس خطوط ریز پشت لب نیز از بین می‌روند. شما برای درمان خطوط اطراف چانه نیز می‌توانید از بوتاکس کمک بگیرید. پس از تزریق بوتاکس هیچ گونه خط و خطوطی در صورت و گردن شما باقی نخواهد ماند.

تزریق بوتاکس صورت مردانه

تزریق بوتاکس به صورت مردان چگونه است؟

شما برای تزریق بوتاکس ابتدا باید به پزشک مراجعه کنید. پزشک پس از انجام بررسی های لازم نسبت به تزریق بوتاکس اقدام می‌کند. معمولا در طی یک جلسه می‌توان به نواحی مختلف صورت بوتاکس تزریق کرد. در ادامه پزشک به کمک کرم های موضعی صورت را بی حس می‌کند. پس از چند دقیقه نواحی مختلف صورت بی حس خواهد شد. برای تزریق بوتاکس از سوزن هایی با قطر کمتر از ۳ میلی متر باید استفاده می‌شود؛ به همین علت شما حین تزریق احساس درد نخواهید کرد. در ادامه بر اساس عمق خطوط در نواحی گوناگون صورت، بوتاکس تزریق می شود. روند تزریق باید به صورت تدریجی و آرام باشد.

پزشک بر اساس مهارت خود باید بهترین مکان را برای تزریق شناسایی کند. در نهایت پس از اتمام تزریق مراقبت‌های لازم به کلاینت ذکر می‌شود.

جوانسازی و شادابی پوست با بوتاکس در دوما!

برای کسب اطلاعات بیشتر و رزرو وقت، با شماره 02122053816 تماس بگیرید.

چه تفاوتی بین بوتاکس مردان و زنان وجود دارد؟

حقيقتا تزریق بوتاکس مردان و زنان کاملا یکسان است. در تزریق بوتاکس صورت مردانه بیشتر پزشک به دنبال رفع نواقص پوست و چین و چروک می‌باشد. برای آقایان از انواع بوتاکس در برندهای مختلف جهت تزریق استفاده می‌شود. تنها تفاوت بوتاکس مردان و زنان در نحوه تزریق می‌باشد. معمولا خطوط ایجاد شده در صورت آقایان عمیق‌تر است؛ به همین علت پزشک مطابق با تکنیک متفاوت تری تزریق را باید انجام دهد. همچنین برای آقایان تعداد واحد بیشتری بوتاکس تزریق می‌شود؛ زیرا عمق خطوط بیشتر است. همچنین فاصله زمانی تزریق در آقایان و بانوان متفاوت می‌باشد.

تزریق بوتاکس به صورت مردان

مواد بوتاکس در بدن آقایان سریع تر از بانوان جذب می‌شود؛ به همین علت باید در زمان مناسب جهت تزریق مجدد مراجعه کرد. در نهایت پزشک با آگاهی بر تمامی نکات ذکر شده فرایند تزریق را آغاز می‌کند. یکی از بهترین کلینیک های زیبایی در تهران، دوما کلینیک می‌باشد.

برای چینش الفبای زیبایی و شادابی در هر سنی می‌توانید دوما کلینیک را انتخاب کنید. این مجموعه با بهره گیری از کادر پزشکی حرفه ای بهترین خدمات ممکن را به شما مراجعه کنندگان عزیز ارائه می‌دهد. برای گام برداشتن در مسیر شادابی و جوانی همین امروز نسبت به رزرو وقت از کلینیک زیبایی دوما اقدام کنید.

تزریق بوتاکس صورت مردانه

ماندگاری بوتاکس صورت مردانه چقدر است؟

درصد قابل توجهی از مراجعه کنندگان پس از تزریق بوتاکس صورت مردانه نگران ماندگاری آن هستند. با توجه به جدیدترین بررسی های صورت گرفته پزشکی، ماندگاری بوتاکس به ریز فاکتورهای مختلفی بستگی دارد. میزان ماندگاری بوتاکس در هر فردی بر اساس شرایط سنی و جسمی متفاوت می‌باشد. همچین بدن هر فردی در مقابل تزریق بوتاکس واکنش خاصی را از خود نشان می‌دهد.

شما برای اجرای نکات مراقبتی در ساعات اولیه پس از تزریق می‌توانید میزان ماندگاری را افزایش دهید. همچنین برای افزایش ماندگاری می‌توانید در بازه های زمانی مشخص تزریق خود را تمدید کنید. زمان مشخصی را برای ماندگاری بوتاکس در آقایان نمی‌توان در نظر گرفت؛ زیرا شرایط جسمی هر فردی متفاوت است.

معمولا متابولیسم بدن آقایان متفاوت تر از بانوان است؛ به همین علت مواد بوتاکس زودتر در بدن آقایان جذب می‌شود. به طور میانگین ماندگاری بوتاکس در بدن آقایان بین ۶ الی ۱۰ ماه می‌باشد. شما با اجرای دستورالعمل های مراقبتی می‌توانید ماندگاری بوتاکس را افزایش دهید.

سوالات متداول

چه کسانی می‌توانند از تزریق بوتاکس صورت مردانه بهره‌مند شوند؟

تزریق بوتاکس می‌تواند برای مردان در هر سنی که به دنبال کاهش ظاهر چین و چروک، خطوط ریز و چین‌های پوست خود هستند، مفید باشد. این روش به طور خاص برای درمان خطوط اخم، خطوط پیشانی و خطوط پنجه کلاغی اطراف چشم موثر است.

نتایج تزریق بوتاکس معمولاً طی 3 تا 7 روز ظاهر می‌شود. اثرات کامل این روش تا 2 هفته طول می‌کشد و معمولاً 3 تا 4 ماه باقی می‌ماند.

  • می‌تواند به کاهش ظاهر چین و چروک، خطوط ریز و چین‌های پوست کمک کند.
  • می‌تواند به صاف‌تر و جوان‌تر شدن ظاهر پوست شما کمک کند.
  • نتایج معمولاً 3 تا 4 ماه باقی می‌ماند.
  • این روش نسبتاً سریع و بدون درد است.
  • دوره نقاهت وجود ندارد.

نتیجه‌گیری

 یکی از کلینیک های تخصصی زیبایی در محدوده جردن، دوما می‌باشد. کلینیک زیبایی دوما، مطابق با جدیدترین متدهای پزشکی و الگوریتم های جهانی تزریق بوتاکس آقایان را انجام می‌دهد. بهترین دکتر تزریق بوتاکس صورت مردانه در این کلینیک فعالیت می‌کند. برای مقابله با چالش افزایش سن و رفع نواقص صورت می‌توانید نسبت به تزریق بوتاکس صورت اقدام کنید. این مجموعه با ارائه خدمات ممتاز در این زمینه موفق به جلب رضایت حداکثری مراجعه کنندگان خود شده است و یکی از بهترین مرکز بوتاکس در تهران شناخته شده است..

در مسیر شادابی و جوانی پوست خود با انتخاب کلینیک زیبایی دوما می‌توانید موفق‌تر عمل کنید. این مجموعه محیطی امن و صمیمی برای انجام خدمات زیبایی می‌باشد.  

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Scroll to Top
اسکرول به بالا
دریافت تخفیف و رزرو نوبت