بهترین مرکز رینوپلاستی بینی در جردن

خدمات زیبایی توسط پزشک متخصص، بسیار طبیعی

با توجه به افزایش عمل زیبایی بینی در سراسر جهان، بهتر است آگاهی درباره نوع انجام عمل بینی در دو مقوله جداگانه رینوپلاستی و سیتوپلاستی انجام گردد.

رزرو وقت رینوپلاستی بینی در بهترین مرکز رینوپلاستی در آفریقا

برای مشاوره و رزرو نوبت رینوپلاستی بینی در جشنواره تخفیف تماس بگیرید.

عمل رینوپلاستی چیست؟ 

بیشتر افرادی که خواهان انجام عمل زیبایی برای بینی خود می‌ باشند، همواره در هنگام جمع آوری اطلاعات درباره جراحی بینی با سوال “رینو پلاستی چیست؟” مواجه می‌ شوند. 

عمل های جراحی مخصوص بینی که صرفا به جهت زیبایی ظاهری بینی انجام می‌ شود در داخل مقوله عمل رینوپلاستی قرار دارند. از این رو تمامی اقدامات تهاجمی و غیر تهاجمی که برای زیبایی ظاهر بینی آقایان و بانوان انجام می گیرد، در عرصه پزشکی با عنوان رینوپلاستی شناخته می‌ شوند. اما عمل های جراحی که به ساختار داخلی بینی مرتبط هستند و می توانند تاثیر فوق العاده ای در سلامت بدنی افراد داشته باشند در دسته عمل سیتوپلاستی قرار می گيرند. 

رینوپلاستی بینی

این عمل در سال های اخیر به صورت تهاجمی انجام می‌ شود. به عبارتی استفاده از بیهوشی و همچنین ابزارهای جراحی در انجام این عمل، لازم و ضروری می‌ باشد. برای آگاهی بیشتر درباره رینو پلاستی بینی، بهتر است مواردی که نیاز به انجام این عمل را ممکن می سازند، مورد توجه قرار بگیرند. مواردی نظیر تغییر اندازه بینی، کوچک و یا باریک کردن قسمت غضروفی نوک بینی، تراش قسمت استخوانی بالای بینی، کوچک کردن سوراخ های بینی و تغییر جایگاه آن ها، عمل رینو پلاستی بینی را ممکن می سازند. 

در عمل رینوپلاستی، بینی فرد می‌ تواند به صورت باز و یا بسته مورد جراحی قرار بگیرد. در عمل رینوپلاستی باز، پزشک متخصص سعی می‌ کند با انجام برش هایی در قسمت مختلف بینی، دسترسی کاملی به غضروف، گوشت و استخوان بینی فرد داشته باشد و در انجام تغییرات موردنظر کوشا باشد. در این زمان بیهوشی برای فرد مراجعه کننده، در اولویت می‌ باشد تا درد و ترس ناشی از برش جراحی به وجود نیاید. 

بعد از انجام جراحی، فرد با دریافت اطلاعات لازم برای مراقبت های بعد از عمل، بعد از چند ساعت، از مرکز جراحی ترخیص می یابد. قرار دادن تامپون و یا قالب روی بینی در جراحی رینوپلاستی، امری معمول می‌ باشد. درد ناشی از عمل، با مصرف مسکن و آنتی بیوتیک ها طبق دستور پزشک، رفع می گردد. 

در روش بسته عمل رینوپلاستی بینی، دکتر با استفاده از فیلر، تغییر شکل ظاهری بینی را به انجام می رساند. در این نوع عمل، با تزریق فیلر به قسمت های دارای نقص بینی، می‌ تواند در تغییر زاویه و اندازه بینی به میزان زیادی تاثیر گذاشت. عموما نیازی به بیهوشی، برش و خونریزی در عمل رینو پلاستی بسته بینی وجود ندارد، چون تزریق با استفاده از سرنگ مخصوص انجام می گیرد. 

رینوپلاستی بینی
عمل رینوپلاستی
Previous slide
Next slide

مزایا رینوپلاستی بینی در کلینیک زیبایی دوما

Rhinoplasty-of-the-nose3
 ✔ دارای مجرب ترین تیم پزشکان فوق تخصص
 ✔ خوش فرم و زیبا سازی بینی
 ✔ بهبود تنفس از بینی
 تمایز در کیفیت
 ✔ بسیار طبیعی

فرق رینوپلاستی با عمل بینی

بینی عضو بسیار مهمی از صورت فرد می‌ باشد که امکان تنفس را فراهم می‌ کند. عمل بینی برای بسیاری از افرادی که تجربه خاصی از این مقوله ندارند، ترسناک می‌ باشد. اما انجام عمل بینی در برخی از مواقع، برای سلامتی بدن واجب است. عمل بینی که برای اصلاح انحراف تیغه بینی، حذف پولیپ بینی و همچنین شکستگی های استخوانی بینی، توسط پزشک ضروری تشخیص داده می‌ شود، به‌ عنوان عمل درمانی درنظر گرفته می‌ شود. در این نوع عمل، عمدتا از جراحی باز استفاده می‌ شود. 

رینوپلاستی نیز جزئی از عمل بینی می‌ باشد با این تفاوت که ارتباطی به سلامت بینی و درمان مشکلات آن نداشته و دلیل انجام آن، القای زیبایی به ظاهر بینی می‌ باشد. در عمل رینوپلاستی باز بینی، همانند عمل های درمانی بینی، نیاز به انجام چکاپ های قلبی و… قبل از انجام عمل می‌ باشد. 

در عمل جراحی سپتو رینو پلاستی، ترکیب عمل بینی درمانی و زیبایی در یک زمان صورت می گیرد. در این نوع عمل، مشکل ساختاری بینی و مشکل ظاهری بینی توسط پزشک در یک جلسه جراحی برطرف می‌ شود. 

رزرو وقت رینوپلاستی در نلسون ماندلا

رینوپلاستی بینی بدون جراحی

فیلر، یکی از محصولات مهمی می‌ باشد که در پزشکی مورد توجه قرار گرفته است. لذا با استفاده از این محصول، می‌ توان رینوپلاستی بینی را بدون نیاز به تیغ جراحی و اتاق عمل و همچنین بیهوشی به انجام رسانید. 

افراد با انتخاب این مدل از عمل رینوپلاستی، می توانند بدون بیهوشی و به صورت سرپایی، عمل لازم برای زیبایی بینی خود را به انجام برسانند. در این روش، از قالبی استفاده می‌ شود که فرم بینی فرد را بعد از عمل نشان می‌ دهد. 

لازم به ذکر است که در این نوع عمل به دلیل عدم دسترسی به استخوان بینی، امکان تراش استخوان بینی های قوزدار و انحرافی وجود ندارد. کماکان با تزریق فیلر، می‌ توان نقص ظاهری را در قسمت های مختلف بینی رفع نمود. مدت زمان انجام این عمل بسیار کوتاه می‌ باشد. فیلر با توجه به متریال ویژه ای که دارد، توسط بدن انسان در مدت زمان شش ماهه، جذب می‌ شود و به طور کامل از بین می رود. لذا عمر زیبایی بینی بعد از عمل رینوپلاستی بدون جراحی، حداقل شش ماه می‌ باشد.

عمل رینوپلاستی بینی گوشتی

برای بینی های گوشتی، می‌ توان عمل جراحی باز و بسته رینوپلاستی را به انجام رسانید. اما نتیجه گیری بینی های گوشتی از عمل زیبایی، حدود پنجاه درصد نسبت به بینی های استخوانی کمتر می‌ باشد. با تزریق فیلر و با برداشت قسمت های گوشتی بینی، عمل بینی موردنظر طبق فرم بینی درخواست شده انجام می گیرد. رینوپلاستی بینی گوشتی، دوره نقاهت بسیار کمتری را دارا است. 

هزینه عمل رینوپلاستی بینی

 با توجه به محبوبیت عمل رینوپلاستی در ایران، هزینه آن با توجه به نوع تخصص پزشک و همچنین نوع نقصان زیبایی بینی، متفاوت می‌ باشد. در جراحی باز رینوپلاستی، هزینه بیشتری نسبت به رینو پلاستی بدون جراحی، اخذ می گردد. 

نمونه کارها کلینیک دوما

تنفس راحت تر و ظاهری زیباتر با رینوپلاستی توسط متخصصان مجرب دوما.

برای کسب اطلاعات بیشتر و رزرو وقت، با شماره 02122053816 تماس بگیرید.

سوالات متداول

رژیم غذایی مناسب، عدم استعمال دخانیات، استراحت کافی، استفاده از کمپرس سرد و بالا نگه داشتن سر

برای اکثر بیماران حدود ۶ هفته طول می‌کشد تا استخوان‌های بینی بعد از عمل بهبود یابند.

قبل از انجام عمل، فرد به خوبی معاینه شده و تمامی مشکلات بیمار مورد بررسی قرار گرفته و بهترین تکنیک عمل برای بیمار انتخاب می شود.

محدوده سنی بین ۱۸ تا ۴۰ سال بهترین سن عمل رینوپلاستی بینی محسوب می شود.

نظرات مراجعین

من یکسال پیش در کلینیک دوما عمل بینی انجام دادم و دقیقا همون چیزی شد که میخواستم ممنونم ازتون.
سامره قاسمی
من خدمات لیزر و بوتاکس رو در کلینیک دوما انجام میدادم و به زودی هم قصد دارم عمل بینیم رو پیش دکتر سلیمی انجام بدم چون خیلی تعریفشون رو شنیدم.
مهدیه توکلی
یکی از دوستان من در این کلینیک رینوپلاستی بینی انجام داد و اینجا رو به من معرفی کرد من که خیلی راضی بودم.
امیر علی خمسه
کلینیک دوما مجرب ترین تیم پزشکی رو داره و مشاوره هایی که درمورد رینوپلاستی بینی به من دادن خیلی بهم کمک کرد.
شیدا محمدی
Scroll to Top
اسکرول به بالا
مشاوره رایگان و دریافت تخفیف