بهترین مرکز پروتز سینه در جردن

خدمات زیبایی توسط پزشک متخصص، بسیار طبیعی

بسیاری از بانوان به دلیل مسائل ژنتیکی و هورمونی از ظاهر سینه های خود احساس رضایت نداشته و حتی این مسئله باعث کاهش اعتماد به نفس آن‌ها می‌شود، این افراد معمولا دارای سینه های کوچک، افتاده و نامتقارن هستند. امروزه علم پزشکی در حوزه زیبایی با پیشرفت چشمگیری مواجه شده است و شما به کمک روش‌های جدید می‌توانید شکل ظاهری سینه های خود را تغییر دهید.

بهترین روش برای تغییر شکل ظاهری سینه بانوان در حال حاضر پروتز سینه می‌باشد، در این روش شما می‌توانید ظاهر سینه های خود را تغییر دهید، جراحی پروتز سینه توسط پزشکان متخصص در این زمینه انجام می‌گیرد، اما در این بین انتخاب بهترین مرکز پروتز سینه حرف اول را می زند، تا شما بهترین نتایج را از این روش دریافت کنید، کلینیک زیبایی دوما به عنوان بهترین مرکز پروتز سینه در ایران و حتی خاورمیانه شناخته می‌شود، این مجموعه تخصص بسیار بالایی در این زمینه دارد و به شیوه ای متفاوت و اصولی پروتز سینه را انجام می دهد.

رزرو وقت پروتز سینه

برای مشاوره و رزرو نوبت پروتز سینه در جشنواره تخفیف تماس بگیرید.

بهترین دکتر پروتز سینه

با کمی بررسی به راحتی به این نکته پی می برید، که فقط تعداد محدودی از پزشکان تجربه و تبحر بسیار بالایی در این زمینه دارند و می توانند پروتز سینه را به روشی اصولی و ایمن انجام دهند. چنین پزشکان معتبر و شناخته شده‌ای فقط با کلینیک های با تجربه همکاری می‌کنند، شما برای این که توسط بهترین دکتر پروتز سینه جراحی زیبایی خود را انجام دهید، باید کلینیک زیبایی دوما را انتخاب کنید، تیم حرفه‌ای پزشکی این مجموعه تجربه و مهارت کاملا بالایی در این زمینه دارد و حتی به عنوان یکی از مراکز شاخص عمل پروتز سینه در ایران شناخته می‌شود. بورد تخصصی پزشکان مجموعه دوما از دانشگاه های معتبر کشوری است و شما با خیالی آسوده می‌توانید خود را برای این تغییر بزرگ آماده کنید.

پروتز سینه قیمت

قیمت پروتز سینه به عوامل مختلفی بستگی دارد، به طور کلی اصلی ترین عامل در تعیین قیمت این جراحی برند پروتز سینه ای می‌باشد، که پزشک از آن استفاده می‌کند، پروتزهای سینه با کیفیت و درجه یک سازگاری کاملا بالایی با بدن داشته و باعث ایجاد هیچ گونه حساسیتی در بدن نمی‌شوند.

از دیگر عوامل مهم در تعیین قیمت پروتز سینه مرکزی است، که شما جهت انجام این جراحی آن را انتخاب می‌کنید، کلینیک های زیبایی معتبر و شناخته شده هزینه کمتری را در مقایسه با بیمارستان های خصوصی دریافت می‌کنند و در نتیجه شما هزینه مازادی جهت انجام این جراحی پرداخت نخواهید کرد، قیمت پروتز سینه در کلینیک زیبایی دوما بسیار ارزان تر است و کیفیت خدمات این مجموعه قابل مقایسه با دیگر مراکز نیست.

پروتز سینه اشکی

پروتز سینه دارای اشکال مختلفی است و شما به عنوان فردی که قصد انجام این جراحی را دارید، می‌توانید شکل پروتز سینه خود را تعیین کنید و در جلسه مشاوره ای با پزشک این نکته را در میان بگذارید، پروتز سینه اشکی ظاهری کاملا نچرال و متفاوت دارد.

همچنین این پروتز باید با دقت بسیار زیادی در سینه کاشت شود، تا مشکل خاصی به وجود نیاید، پروتز سینه اشکی انتخاب اغلب بانوانی است، که به زیبایی اندام خود اهمیت می‌دهند، این پروتز سینه حالت یک اشک منتظم را داشته و حتی اندازه دو سینه به کمک این پروتز به یک شکل خواهد بود، حتما در جلسه مشاوره ای قبل از جراحی این نکته را با پزشک در میان بگذارید.

برای دریافت مشاوره تخصصی رایگان پروتز سینه همین حالا با ما تماس بگیرید: 02122053816

پروتز دائمی سینه
پروتز سینه
پروتز سینه اشکی
Previous slide
Next slide

مزایای پروتز سینه در کلینیک زیبایی دوما

Breast-prosthesis3
 ✔ استفاده از پروتز های دارای مجوز و تایید وزارت بهداشت
 ✔ دارای مجرب ترین تیم پزشکان فوق تخصص
 ✔ لیفت سینه ها
 ✔ بسیار طبیعی
 فرم زیبا

قیمت پروتز سینه زنان

اغلب پروتزهای که جهت زیبایی بیشتر ظاهر سینه در داخل بافت کاشت می‌شوند، وارداتی هستند و از کشورهای خارجی وارد می‌شوند، این پروتزها دارای تاییدیه پزشکی هستند و هیچ گونه عوارض خاصی را در بدن به وجود نمی‌آورند، در سایه نوسانات قیمت ارز نمونه های وارداتی پروتز سینه نیز با تغییر قیمت مواجه شده‌اند. اما با این حال برخی از مراکز سود مالی را در پله دوم قرار می‌دهند و به رضایت بیشتر شما زیباجویان عزیز اهمیت می‌دهند، کلینیک زیبایی دوما پروتز سینه را با کمترین قیمت ممکن انجام داده و تاکنون رضایت ۹۹ درصد از مراجعه کنندگان خود را همیشه جلب کرده است.

سایز پروتز سینه قیمت

شما به عنوان فردی که تصمیم به انجام این جراحی را دارید، می‌توانید تمامی نکات مهم را به پزشک یادآوری کنید، تا عمل موفقیت آمیزی را پشت سر بگذارید، سایز پروتزهای سینه متفاوت می‌باشد، شما بر اساس اندام و جثه خود باید بهترین سایز پروتز سینه را انتخاب کنید، که هارمونی کلی اندام شما بدون نقص و خاص باشد.

سایز پروتزهای سینه به دسته بندی مختلفی تقسیم می‌شود و شما بر اساس خواسته خود می‌توانید بهترین سایز را انتخاب کنید، قیمت هر سایز از پروتز سینه بسیار متفاوت نیست و قیمت مشابهی سایزهای مختلف پروتز سینه دارند.

قیمت پروتز دائمی سینه

اگر قیمت پروتز دائمی سینه برای شما از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است و دوست دارید، با قیمت کمتر این جراحی را انجام دهید، بهترین کلینیک زیبایی در ایران که می تواند این خواسته شما را برطرف کند، مجموعه دوما می‌باشد، قیمت پروتز سینه دائمی به واسطه این که از ماندگاری بیشتری برخوردار است و سازگاری ۱۰۰ درصدی با بافت پوستی دارد.

در مقایسه با نمونه های مشابه به مراتب بیشتر است، در حالی که کلینیک زیبایی دوما با قیمت کاملا مناسب و معقولی این جراحی را انجام می‌دهد و شما مستلزم پرداخت هزینه های هنگفت جهت انجام این جراحی نیستید.

انواع مدل پروتز سینه

پروتز سینه دارای انواع مختلفی است و شما بر اساس خواسته و علایق شخصی خود می‌توانید بهترین مدل را انتخاب کنید، شکل پروتز سینه در نتایجی که شما دریافت خواهید کرد، بسیار موثر است، انواع مدل پروتز سینه شامل: پروتز سینه اشکی، پروتز سینه گرد، پروتز سینه با برجستگی بیشتر و پروتز سینه با برجستگی کمتر می‌باشد. در جلسات مشاوره‌ای معمولا هدف اصلی پزشک آگاهی از خواسته های بیمار می‌باشد، که جراحی بر اساس خواسته های او بدون نقص انجام شود. شکل ظاهری تمامی پروتزها کاملا طبیعی است و به هیچ عنوان حالت مصنوعی ندارند.

دریافت مشاوره رایگان پروتز سینه

انواع پروتز سینه

پروتز سینه به دسته بندی‌های مختلفی تقسیم می‌شود و هر یک از این پروتزهای به لحاظ کیفیت و ظاهری تفاوت بسیار زیادی با یکدیگر دارند، معمولا مراکز معتبر از بهترین نوع پروتز سینه استفاده می‌کنند، انواع پروتز سینه از متریال متفاوتی ساخته شده‌اند، اما به طور کلی مواد اولیه به کار رفته در پروتز سینه به هیچ عنوان باعث ایجاد حساسیت نمی‌شود. انواع پروتز سینه شامل: پروتز سینه آب نمکی و پروتز سیلیکونی می‌باشد. بهترین نوع پروتز سینه از دیدگاه پزشکی نوع سیلیکونی است، شما به کمک این پروتز هرگونه فعالیتی را به راحتی می‌توانید انجام دهید و حتی در برابر ضربه نیز این پروتز بیشترین میزان از مقاومت را از خود نشان می‌دهد.

پروتز سینه سایز ۸۵

یکی از معیارهای زیبایی در بانوان سینه های یک شکل و خوش فرم می‌باشد، برای دستیابی به این زیبایی شما مستلزم انجام عمل جراحی پروتز سینه هستید، یکی از فاکتورهای زیبایی زنان داشتن سینه هایی خوش حالت و گرد شناخته شده است، پروتز سینه سایز ۸۵ می‌تواند مشکلاتی را که باعث کاهش اعتماد به نفس شما می‌شود، را از بین ببرد.

شما با انجام عمل پروتز سینه می‌توانید زیبایی را در تمامی ابعاد تجربه کنید، کلینیک زیبایی دوما بر اساس روش‌های جدید و مدرن این عمل جراحی را انجام می‌دهد.

عمل پروتز سینه

فاکتورهای مختلفی به صورت مستقیم و غیر مستقیم در تعیین نتیجه جراحی پروتز سینه دخیل هستند، برای انجام عمل پروتز سینه شما حتما باید یک مجموعه معتبر را انتخاب کنید، که سابقه کاری موفقی در این زمینه دارد و حتی دارای مجوزهای قانونی جهت انجام این عمل می‌باشد.

برای انجام عمل پروتز سینه کلینیک زیبایی دوما بهترین انتخاب شما زیباجویان عزیز خواهد بود، در این مجموعه شما هیچ گونه خطری سلامت جسمی شما را تهدید نخواهد کرد، پزشکان این مجموعه بیش از هزاران عمل پروتز سینه را با موفقیت انجام داده‌اند.

هزینه پروتز سینه

اگر شما یکی از کاندیداهای اصلی هستید، که قصد انجام پروتز سینه را دارید و به دنبال آگاهی از هزینه پروتز سینه هستید، باید اشاره کرد، که انجام این عمل در کلینیک های زیبایی دوما با هزینه ای کمتر صورت می گیرد، یعنی شما هزینه های بسیار بالایی را برای انجام عمل پروتز سینه پرداخت نخواهید کرد و با قیمت کمتری نیز می توانید این عمل زیبایی را انجام دهید.

هزینه پروتز سینه در کلینیک زیبایی دوما کاملا معقول و متعارف با بودجه شما زیباجویان عزیز می‌باشد، اگر دغدغه اصلی شما برای انجام این عمل پرداخت هزینه های کمتر می باشد، این کلینیک زیبایی را فراموش نکنید. 

نمونه کارها کلینیک دوما

سوالات متداول

هزینه پروتز سینه در ماموپلاستی به عوامل مختلفی بستگی دارد. مثلا جنس پروتز، سایز آن، مدل پروتز، برند آن، تخصص پزشک و … همگی در این هزینه موثر هستند. هر چه پزشک حاذق تر و باتجربه تر باشد دستمزد بیشتری جهت انجام عمل از بیمار دریافت می کند. همچنین هزینه های بستری شدن در بیمارستان را نیز باید در نظر بگیرید. 

پروتز سینه اگر توسط پزشک متخصص و باتجربه انجام شود، هیچ عوارضی نخواهد داشت. کبودی، درد، التهاب و ورم از شایع ترین عوارض این عمل هستند که پس از مدتی رفع می شوند. خونریزی و عفونت از عوارض خطرناک این عمل می باشند که در صورت عدم رعایت مراقبت های لازم اتفاق می افتند. 

در صورتی که فرد به 18 سالگی رسید و در پایان مرحله بلوغ قرار گرفت و از سایز و فرم سینه خود رضایت نداشت، می‌تواند پروتز سینه انجام دهد. 

هیچ تاریخ انقضای معینی در پروتز سینه وجود ندارد. به‌طور کلی میزان ماندگاری پروتز در سینه بین ۱۰ سال تا ۲۰ سال تخمین زده شده است.

بله، پروتز سینه با شیردهی مادر و بارداری او تداخلی ندارد و مشکلی برای مادر و نوزاد ایجاد نمی کند.

نظرات مراجعین

چند ماهی هست که من با کلینیک دوما آشنا شدم و بیشتر کارهای زیباییم رو اینجا انجام میدم و از خدماتشون خیلی راضیم.
مرجان فاطمی
من سینه های نامتقارنی داشتم و خیلی وقت بود می‌خواستم عمل پروتز سینه انجام بدم، به محض آشنا شدن با کلینیک دوما انجام دادم و به شدت راضی‌ام!
مینا راد
بعد از عمل پروتز سینه که در کلینیک دوما انجام دادم اعتماد به نفس بیشتری دارم و به فرم و سایز دلخواهم رسیدم. ممنون از تیم پزشکی حرفه ای شما.
سحر شیخی
من در کلینیک دوما پروتز سینه انجام دادم و دقیقا همون چیزی شد که مد نظرم بود ممنونم.
رزا پاشا
Scroll to Top
اسکرول به بالا
Call Now Buttonدریافت تخفیف و رزرو نوبت