بلفاروپلاستی

آیا عمل بلفاروپلاستی برگشت دارد؟ + مهم‌ترین نکات

میزان ماندگاری عمل بلفاروپلاستی چقدر است؟

یکی از فاکتورهای اصلی که باعث زیبایی بیشتر چهره شما می شود و همچنین در استانداردهای تعریف شده از زیبایی همیشه به آن اشاره شده است، قطعا چشم ها می باشد، بخش عظیمی از زیبایی کلی چهره شما بر عهده چشم ها است، اما حدود ۴۸ درصد از ایرانیان به واسطه عوامل ژنتیکی و افزایش سن زیبایی چشم های خود را در هر سنی از دست می دهند، پف در قسمت بالایی پلک و همچنین افتادگی در قسمت زیرین ابرو زیبایی چشم های شما را به خطر می اندازد.

علم نوین پزشکی تحت عنوان یک عمل سرپایی چنین مشکلی را می تواند برطرف کند، تا همیشه شما چشم هایی گیرا و کشیده داشته باشید، برای رفع مشکلات مختلف چشم قطعا بهترین راهکار بلفاروپلاستی است، شما به کمک این روش می توانید زیبایی را به شکلی متفاوت تجربه کنید و حتی معماری چهره خود را بر اساس فاکتورهای زیبایی تنظیم می کنید، برخلاف باورها در صورتی که بلفاروپلاستی توسط پزشک انجام شود، این عمل غیر قابل برگشت خواهد بود، معجزه زیبایی چشم ها قطعا بلفاروپلاستی است.

در این مقاله موضوعات زیر بررسی می‌شود:

ماندگاری عمل بلفاروپلاستی

یکی از اصلی ترین دغدغه های زیباجویانی که قصد انجام این جراحی را دارند، ماندگاری عمل بلفاروپلاستی می باشد، بررسی های مختلف میدانی در کشور فرانسه در خصوص نتایج ناشی از این عمل جراحی زیبایی چشم صورت گرفته است و در نهایت ثابت شد، که در صورتی پزشک تبحر بسیار بالایی در این زمینه داشته باشد، ماندگاری عمل بلفاروپلاستی دائمی خواهد بود.

بلفاروپلاستی

 شما برای انجام این عمل جراحی باید تیم تخصصی و حرفه ای را انتخاب کنید، کلینیک زیبایی دوما زیبایی چشم های شما را دوباره به ارمغان می آورد، شما پس از انجام این عمل جراحی اعتماد به نفس بیشتری نیز قطعا خواهید داشت. راز زیبایی و جوانی هر بانویی داشتن چشم هایی زیبا و آهویی می باشد.

آیا عمل پلک برگشت دارد؟

تنها عاملی که در تعیین نتایج دریافتی شما از این عمل جراحی تاثیرگذار می باشد، میزان تبحر و تجربه پزشک می باشد، اگر پزشک متخصص آگاهی و دانش کافی در این زمینه داشته باشد، عمل بلفاروپلاستی را به بهترین شکل ممکن انجام خواهد داد و در این صورت امکان برگشت عمل به زیر ۵ درصد خواهد رسید.

آیا عمل پلک برگشت دارد؟​

کادر پزشکی کلینیک زیبایی دوما با سال ها تجربه درخشان در حوزه عمل جراحی بلفاروپلاستی زیبایی چشم های شما را در هر سنی تضمین می کند و نتایجی که شما از این جراحی دریافت خواهید کرد، کاملا ماندگار است و به هیچ عنوان قطعی و گذرا نیست.

بهترین سن برای عمل بلفاروپلاستی

شما در صورتی که در زمان مناسب اقدام به انجام این جراحی کنید، قطعا بهترین نتایج ممکن را به دست خواهید آورد، بافت پوستی، بافت چربی و عضلانی اطراف چشم در هر سنی دارای شرایط گوناگونی است و در صورت اقدام به موقع شما نتایج بسیار خوبی را می توانید از این جراحی به دست بیاورید، بر اساس آخرین داده های آماری جدید افرادی که در گروه سنی ۲۶ تا ۳۵ سال دارند، بهترین نتایج ممکن را از این جراحی زیبایی دریافت کرده اند.

بهترین سن برای عمل بلفاروپلاستی​

شما با اقدام به موقع گامی موثر در جهت زیبایی چهره خود بر خواهید داشت، در این سن پوست پلک شما در شرایط خاصی قرار دارد، که منجر به دریافت بهترین نتایج از جراحی بلفاروپلاستی می شود، زیبایی در جامعه امروزی یک اختیار نیست، بلکه اجباری برای دریافت انرژی مثبت بیشتر و تجربه حس جوانی در هر سنی به شمار می آید.

خداحافظی با پلک های افتاده و پف کرده با بلفاروپلاستی.

برای کسب اطلاعات بیشتر و رزرو وقت، با شماره 02122053816 تماس بگیرید.

عکس قبل و بعد عمل افتادگی پلک

این عمل دارای نتایج بسیار مثبتی است، که سایر روش های مشابه دارای چنین ویژگی نیستند، بلافاصله پس از عمل بلفاروپلاستی شما می توانید نتایج جراحی خود را مشاهده کنید، اما برای مشاهده نتایج قطعی باید به مدت زمان یک ماه صبر کنید، تا پف و تورم ایجاد شده از بین برود، شما با مشاهده عکس های قبل و بعد زیباجویانی که در کلینیک زیبایی دوما این جراحی را انجام داده اند، بیشتر جهت انجام این جراحی ترغیب خواهید شد. متدهای اجرایی در این کلینیک کاملا متفاوت و جدید است، به کمک این جراحی می توانید ساختار کلی چشم های خود را تغییر دهید و چشم هایی اغواگر و زیبا همیشه داشته باشید.

عکس قبل و بعد عمل افتادگی پلک​

ماندگاری عمل پلک

فاکتورهای بسیار مهمی وجود دارند، که تعیین کننده ماندگاری عمل پلک هستند، اما در حالت کلی برای ماندگاری بیشتر و دائمی عمل پلک شما باید بهترین پزشک متخصص را انتخاب کرده و در سن مناسب نسبت به انجام این جراحی اقدام کنید، همچنین رعایت نکات مهم پس از انجام جراحی نیز در دریافت نتایج بهتر موثر شناخته می شود. در صورتی که عمل پلک تحت شرایطی اصولی و مطابق با استانداردهای پزشکی انجام شود.

ماندگاری عمل پلک بیش از ۲۰ سال خواهد بود، که حتی بعد از گذشت این مدت زمان نیز فرم چشم های شما به هیچ عنوان شبیه به قبل نخواهد شد و فقط در اثر تغییرات پوستی و گذشت زمان کمی فرم پلک شما تغییر پیدا خواهد کرد، که کاملا طبیعی است، تمامی زیباجویانی که کلینیک زیبایی دوما عمل پلک انجام داده اند، از نتایج حاصل شده میزان رضایت بالایی داشته اند، برای گام برداشتن در مسیر زیبایی فقط کافی است، کلینیک دوما را انتخاب کنید.

مراقبت های پس از عمل بلفاروپلاستی

شما پس از انجام این جراحی باید مراقبت های لازم را رعایت کنید، تا نتایج بهتری را دریافت کرده و در کوتاه ترین زمان ممکن به زندگی عادی خود باز گردید، پس از عمل بلفاروپلاستی حتما تا یک هفته از استحمام خودداری کنید، در ۴۸ ساعت اول به هیچ عنوان سر خود را خم نکرده و از فعالیت های سنگین تا یک هفته پرهیز کنید.

عمل بلفاروپلاستی

بعد از ۷ الی ۱۰ روز برای کشیدن بخیه های خود باید به پزشک مراجعه کرده و پس از این مرحله استفاده از کرم های ترمیم کننده یک شرط مهم است، برشی که در این جراحی بر روی قسمت پلک صورت می گیرد، کاملا سطحی است و در کوتاه ترین زمان ممکن آثار جراحی از بین می رود، با رعایت مراقبت های بعد از عمل بلفاروپلاستی شما می توانید از نتایج دائمی این جراحی برای همیشه لذت ببرید.

آیا عمل پلک برگشت دارد؟

این عمل توسط پزشک متخصص انجام می شود و متاسفانه برخی از زیباجویان در مراکز غیر پزشکی اقدام به انجام این جراحی می کنند، در نتیجه فرد نتایج لازم را از این عمل دریافت نمی کند و حتی بعد از گذشت مدت زمان کوتاهی فرم چشم ها همانند قبل می شود، مهم ترین شرط در جهت جلوگیری از بازگشت عمل پلک انتخاب یک کلینیک زیبایی معتبر و شناخته شده است، کلینیک زیبایی دوما تخصص و تبحر بسیار بالایی در انجام عمل پلک بدون بازگشت دارد، این کلینیک زیبایی در منطقه جردن تهران قرار دارد، متدهای اجرایی پزشکی در این مجموعه در سایر کلینیک های زیبایی به هیچ عنوان به کار گرفته نمی شود.

ما زیبایی چهره شما را با استانداردهای جهانی تامین می کنیم.

عمل پلک

آیا عمل بلفاروپلاستی دائمی است یا برگشت دارد؟

بررسی های پزشکی گوناگون در خصوص ماندگاری عمل بلفاروپلاستی به صراحت ادعا می کند، که نتایج این عمل کاملا ماندگار و همیشگی است، اگر زیباجو در بهترین سن اقدام به این جراحی کند، شما با رعایت این شرط اساسی می توانید برای همیشه از نتایج همیشگی عمل پلک بهره مند شوید، این عمل در صورتی که در زمان مناسب انجام شود، شانس برگشت نخواهد داشت.

کلینیک زیبایی دوما بدون معطلی و با اجرای تکنیک های جدید این عمل پلک را انجام می دهد، هزینه های مربوط به انجام این جراحی در این کلینیک بسیار ارزان و مناسب می باشد.

دوره نقاهت جراحی بلفاروپلاستی

دوره نقاهت این جراحی بسیار کوتاه است و شما پس از گذشت این زمان می توانید همانند یک فرد عادی فعالیت های مختلفی را انجام دهید، دوره نقاهت جراحی پلک معمولا بین ۱۰ الی ۱۴ روز می باشد و نتایج نهایی دریافتی بعد از یک ماه آشکار می شود، در این دوره نقاهت شما با استراحت کافی و تغذیه مناسب می توانید در زمان کوتاه تری بهبودی خود را به دست بیاورید، در دوره نقاهت جراحی پلک حتما باید شما مراقبت های لازم را رعایت کنید.

 

عمل بلفاروپلاستی

انجام کارهای روزمره بعد از ۱۴ روز با مشورت پزشک بلامانع می باشد. کلینیک زیبایی دوما با کادری حرفه ای و مجرب تحت شرایط ایده آل پزشکی این جراحی را انجام می دهد، با انجام عمل پلک زیبایی چشم های شما تا چندین برابر افزایش پیدا خواهد کرد. 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Scroll to Top
اسکرول به بالا
دریافت تخفیف و رزرو نوبت